Pasaż Grunwaldzki zaprasza na zakupy OD NOWA. Zrób zakupy i wygraj sprzęt narciarski!

0

OD NOWA to hasło Pasażu Grunwaldzkiego, które zapowiada nową komunikację wizualną centrum oraz zakupy po pięciotygodniowej przerwie. OD NOWA to również wystawa fotograficzna, przygotowana z myślą o odwiedzających centrum.

Z miłości do zakupów przygotowano też konkurs, który podbije serca klientów nie tylko w Walentynki. 

SZAFA OD NOWA

Ponowne otwarcie centrów handlowych wiąże się nie tylko z możliwością o uzupełnienie szafy o rzeczy w dobrych cenach, ale ma również wymiar psychologiczny.

„Codzienne czynności i ich powtarzalność są kluczowe dla naszego dobrego samopoczucia. W tym kontekście zakupy sprawiają nam nie tylko przyjemność, ale też kojarzą się z rutynowymi działaniami,  które wpływają na poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Sama świadomość, że możemy wybrać się do centrum handlowego, zmienić otoczenie, dokonać decyzji zakupowej jest dla nas szczególnie ważna”. – tak o pozytywnym wpływie zakupów mówi Natalia Pucicka, marketing menadżer w Pasażu Grunwaldzkim.

Pozytywne doznania podczas zakupów z pewnością spotęgują też rabaty. Luty to apogeum zimowych wyprzedaży. Klienci, którzy lubią cenowe okazje z pewnością skorzystają z wielu atrakcyjnych ofert.

„Zima w pełni a ceny spadły nawet o 70%. Wybrałam się do Pasażu po buty zimowe i kurtki dla całej rodziny. Kurtka to zakup na kilka sezonów, warto więc skorzystać z wyprzedaży”. – mówi Pani Katarzyna, klientka Pasażu Grunwaldzkiego.

Na kupujących czekają salony odzieżowe, kosmetyczne, z akcesoriami, elektroniką i AGD, a także salony usługowe oraz kawiarnie i restauracje. Jest z czego wybierać.

WYSKOCZ NA WALENTYNKOWE ZAKUPY

Już 12 lutego startuje konkurs, w którym do wygrania są karty podarunkowe i nagrody rzeczowe: narty, kaski, gogle i wiele innych. Jak je zdobyć? To proste. Wystarczy dokonać zakupu za minimum 50 zł, udokumentowanego na jednym paragonie i na skrzydłach miłości dać się ponieść podczas markowanego skoku narciarskiego. Tak jak w sporcie działa tu zasada – trening czyni mistrza. Przy wielokrotności 50 zł graczom przysługuje większa liczba kuponów (maksymalnie trzy), która uprawnia do oddania kolejnych skoków.  Warto odbić się z kanapy i klasycznym telemarkiem wylądować na udanych zakupach w Pasażu Grunwaldzkim. Konkurs trwa do 27 lutego.

Z MIŁOŚCI DO WROCŁAWIA

Dla wszystkich, którzy tęsknili za zakupami ale i przestrzenią miejską Pasaż Grunwaldzki, we współpracy z Fundacją Ładne Historie, przygotował wystawę OD NOWA. To seria zdjęć i wywiadów z mieszkańcami osiedla „po sąsiedzku”, odpowiadających na pytanie o rolę architektury w życiu społecznym. Pełna wspomnień, sentymentalna wystawa pozwoli na nowo odkryć okolice Placu Grunwaldzkiego. Warto dodać, że architektoniczne symbole miasta zostały również wpisane w nową komunikację wizualną centrum. Dynamiczna i na wskroś wrocławska linia graficzna zachęca do odkrywania obiektu codziennie OD NOWA.

Wystawę można oglądać na poziomie 0 w strefie wejścia głównego aż do 28 lutego.

„Miło nam ponownie gościć naszych klientów w pełnym wymiarze. Jak zawsze dokładamy wszelkich starań, by zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa i zapewnić naszym klientom przyjemne zakupy w komfortowych warunkach. Jak dobrze móc powiedzieć: znowu razem”. – dodaje Natalia Pucicka.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułProtest: Media bez wyboru
Następny artykułPieśń o pączku wrocławskim [TEKST]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.