W dniach od 18 września do 10 października będzie można zdobyć oryginalną czapkę z zawadiackim hasłem oraz karty podarunkowe. Co trzeba zrobić? Wystarczy dokonać zakupu za minimum 100 zł na maksymalnie dwóch paragonach i cieszyć się najmodniejszym dodatkiem tej jesieni.

BO PASAŻ JEST SPOKO!

Wrocławskie centrum zna się na modzie i doskonale wie, że czapki typu beanie to „must have” w jesiennym sezonie. Te popularne nakrycia głowy noszą zarówno topowi influencerzy jak i fani stylu ulicznego. Okazuje się, że modny dodatek może wyrażać nasze nastroje czy poglądy. Haftowane napisy zyskały ogromną popularność, a slogan „bad hair day” (w wolnym tłumaczeniu: kiepska fryzura) na stałe wpisał się do słownika popkultury. A jakie hasła znajdują się na limitowanych czapkach Pasażu Grunwaldzkiego? „Spoko”, „dobry” oraz „sąsiad”. Wybór jest nieprzypadkowy i ma na celu podkreślenie lokalizacji centrum handlowego. Dla wielu wrocławian Pasaż to „spoko sąsiad”, który jest zawsze po drodze. „Dobry” może odnosić się do „sąsiada” lub być przyjacielskim, nieco zawadiackim powitaniem.

„Relacje z naszymi klientami są dla nas bardzo ważne. Utożsamiamy się z lokalną społecznością. Osoby, które wybierają Pasaż jako miejsce spędzania wolnego czasu czy zakupów, są dla nas jak dobrzy sąsiedzi. Właśnie dlatego staramy się być „spoko” i odpowiadać na ich potrzeby. Nasza lokalizacja sprawia, że z dumą wpisujemy „wrocławskość” w prowadzone działania, dlatego czapki rozdajemy nie tylko w centrum, ale również w przestrzeni miejskiej. Przecież w najbliżej okolicy znajdują się znane i lubiane: Kredka i Ołówek, sąsiadujący wrocławski Manhattan, przystań wzdłuż Odry, czy kampus Politechniki Wrocławskiej. Takie sąsiedztwo zobowiązuje.” – mówi Natalia Pucicka, manager ds. marketingu Pasażu Grunwaldzkiego.

JAK ZDOBYĆ „SPOKO CZAPKĘ”

Dla klientów, którzy w dniach od 18 września do 10 października dokonają zakupu na minimalną kwotę 100 zł, udokumentowaną na maksymalnie dwóch paragonach, przygotowano upominki w postaci brandowanej czapki lub karty podarunkowej. Nagrody można odebrać w punkcie informacji w godzinach działania centrum. Ilość czapek jest limitowana, więc warto wybrać się na zakupy i zdobyć czapkę, zanim zrobią to inni.

 

 

 

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOto najpiękniejsze dziewczyny na Dolnym Śląsku. Wyniki konkursu Miss Dolnego Śląska 2020
Następny artykułJuż w sobotę Magnolia Park rozda 500 kwiatów doniczkowych!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.