Wszystkie piękne i łatwe w uprawie, a niektóre nawet oczyszczające powietrze w naszym otoczeniu. Magnolia Park już w najbliższą sobotę rozda swoim klientom pół tysiąca roślin doniczkowych podczas akcji „Kwiaty za zakupy”.

Rośliny za zakupy – jesienna akcja w Magnolia Park

Skrzydłokwiat pochodzi z Ameryki Środkowej i Południowej. Jego oryginalne, białe kwiaty kształtem przypominają skrzydła, dlatego jest wspaniałą ozdobą wnętrz. Poza tym posiada zdolność oczyszczania powietrza z toksycznych substancji, co udowodniły badania przeprowadzone przez NASA. Pochłania także zarodniki pleśni oraz szkodliwe promieniowanie emitowane przez urządzenia elektryczne i elektroniczne. Dodatkowo nawilża powietrze i przetwarza dwutlenek węgla w tlen. Szkrzydłokwiat to jedna z roślin doniczkowych, które można zdobyć w nowej akcji Magnolia Park pt. „Kwiaty za zakupy”. – Z oferty Castoramy wybraliśmy niezwykłe, piękne rośliny, łatwe w pielęgnacji i o nietypowych właściwościach – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Magnolia Park. – Celem tej akcji jest popularyzacja ekologii i troski o środowisko wśród naszych klientów – dodaje.

Wśród nagród nie zabraknie wyjątkowych roślin

Oprócz skrzydłokwiatu, do wyboru jest szeflera, która także pochłania zanieczyszczenia z powietrza. Jej ciekawe liście skłaniają do przycinania jej na drzewko bonsai. Innym kwiatem do wzięcia jest zamiokulkas, który w naturze rośnie w Tanzanii oraz na wyspach Zanzibaru. Jest jeszcze alokazja o pięknych liściach – roślina roku 2019, a także pochodząca z Ameryki Środkowej i Południowej monstera, która imponuje egzotycznym wyglądem oraz owocami o smaku kwaśnego ananasa (niestety, owoce rzadko pojawiają się w warunkach domowych).

Co trzeba zrobić, aby dostać kwiat doniczkowy od Magnolia Park?

Zakupy za minimum 200 zł w dniu trwania akcji, czyli 26 września (sobota). Paragon należy okazać przy stoisku promocyjnym, które znajdzie się na placu między salonami Empik i Super-Pharm, w godzinach od 11.00 do 19.00. Magnolia Park rozda jednego dnia aż 500 kwiatków doniczkowych. – Nasze proekologiczne akcje cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego warto nie zwlekać do ostatniego momentu, ponieważ liczba roślin jest ograniczona. To też świetna okazja, by zdobyć piękną roślinę i zachować odrobinę lata na dłużej – podkreśla Joanna Sawośko-Duda.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł Pasaż Grunwaldzki – jesienna promocja, że czapki z głów! [ODBIERZ SPOKO CZAPKĘ]
Następny artykułPowstaje Dolnośląska Autostrada Rowerowa. Aż 500 km długości! [MAPA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.