W minioną niedzielę Panthers Wrocław otworzyli sezon European League of Football w spektakularnym stylu, pokonując Berlin Thunder 49:39.  Atmosfera była wręcz elektryzująca, a ponad 15 tysięcy kibiców na trybunach stworzyło niezapomniane przeżycie. W telewizji spotkanie oglądało kilkaset tysięcy widzów, co pokazuje rosnące zainteresowanie futbolem amerykańskim w Polsce.

Mecz z Berlin Thunder był prawdziwym rollercoasterem emocji. Obie drużyny grały punkt za punkt, a wynik pozostawał niepewny do samego końca. Panthers Wrocław, z determinacją godną mistrzów, nie dali sobie wyrwać zwycięstwa z rąk, ostatecznie wygrywając 49:39. Każda akcja, każdy rzut i każdy bieg były pełne napięcia, co tylko potęgowało emocje na trybunach.

Nie tylko sport

To, co sprawiło, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy, to wydarzenia towarzyszące meczowi. Przed spotkaniem kibice mieli okazję spotkać się z takimi gwiazdami jak Jan Błachowicz, Tede, O.S.T.R. i Sarius. Sam Jan Błachowicz, mistrz UFC, otworzył spotkanie rzutem monetą, co było fantastycznym rozpoczęciem. W przerwie meczu raperzy dali niesamowity koncert, który dodatkowo podgrzał atmosferę.

Czas na kolejne zwycięstwa

Prezes Panthers Wrocław, Michał Latoś, nie krył zadowolenia z wyniku i atmosfery panującej na Tarczyński Arenie. Podkreślił, że teraz drużyna nie zamierza zwalniać tempa. Już w najbliższą sobotę Panthers Wrocław podejmą Stuttgart Surge na Stadionie Olimpijskim. Celem jest kolejne zwycięstwo, a wszyscy kibice są zaproszeni do wspólnego dopingowania naszych zawodników. Jesteśmy pewni, że znów zobaczymy tłumy na trybunach!

Nie możemy się doczekać kolejnych dwóch meczów domowych Panthers Wrocław. 1 czerwca zmierzą się ze Stuttgart Surge, a 9 czerwca z Vienna Vikings. Oba mecze odbędą się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu i jesteśmy pewni, że atmosfera będzie równie niesamowita jak na Tarczyński Arenie.

Jeśli nie możecie być tam osobiście, koniecznie śledźcie spotkania na żywo w Polsat Sport 3 oraz na ligowej platformie streamingowej.

Świetne otwarcie sezonu Panthers Wrocław w European League of Football:

  • Wynik meczu: Panthers Wrocław 49 – 39 Berlin Thunder
  • Liczba kibiców na Tarczyński Arenie: ponad 15 tysięcy
  • Liczba widzów w telewizji: kilkaset tysięcy
  • Najwyższa frekwencja na meczu domowym w historii Panthers Wrocław
  • Wydarzenia towarzyszące: spotkania z Janem Błachowiczem, Tede, O.S.T.R.-em i Sariusem, koncerty w przerwie meczu

Ten mecz to nie tylko sportowe emocje, ale i wspaniała atmosfera oraz niezapomniane przeżycia. Teraz czas na kolejne wyzwania i mam nadzieję, że nasza drużyna będzie kontynuować swoją zwycięską passę.

Trzymajmy kciuki za Panthers Wrocław!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowa wystawa w Galerii OP ENHEIM: Odkładając rzeczy na miejsce. Żydowscy Breslauerzy i ich przedmioty
Następny artykułJak stworzyć niebanalne zaproszenia ślubne? Oto kilka porad, dzięki którym wykreujesz unikalny design
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.