Zapach wiosny w powietrzu, ciepłe promienie słońca i beztroska atmosfera – to znak, że kolejny sezon plażowy w Wrocławiu zbliża się wielkimi krokami! Już w piątek, 12 kwietnia, miłośnicy słońca i plażowania będą mieli okazję rozpocząć wiosenną przygodę na czterech popularnych plażach miejskich.

ZaZoo

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych plaż nad Odrą, szykuje się na powitanie gości już o godzinie 15:00. Dla tych, którzy kochają pyszne drinki, słońce i wyjątkowy vibe, będzie to idealne miejsce do spędzenia czasu w towarzystwie przyjaciół. ZaZoo obiecuje świetną zabawę, doskonałe jedzenie, orzeźwiające trunki i znakomitą muzykę, wszystko to podczas otwarcia sezonu w piątek.

Start sezonu: 12.04 (piątek), godz. 15:00
Adres: grobla Szczytnicko-Bartoszowicka

fot. Agata Cykof

HotSpot

Kolejna popularna plaża w mieście, także przygotowuje się na wielkie otwarcie o 15:00. Beztroski klimat, muzyka, rześkie drinki, foodtrucki i oczywiście piasek w butach – wszystko to czeka na tych, którzy zdecydują się odwiedzić HotSpot już w pierwszy dzień otwarcia sezonu.

Start sezonu: 12.04 (piątek), godz. 15:00
Adres: ulica Wejherowska 34

FoRest Bar

Beach bar w leśnym klimacie zaprasza na spotkanie o tej samej godzinie, by wspólnie celebrować rozpoczęcie sezonu plażowego. Chillout na leżakach, zimne koktajle, koncerty pod gołym niebem i rozmowy ze znajomymi – to wszystko będzie czekać na gości, którzy zdecydują się odwiedzić ten urokliwy zakątek w Parku Andersa.

Start sezonu: 12.04 (piątek), godz. 15:00
Adres: ulica Kamienna 75

Gaj Chillout Bar

Również Gaj włącza się do tego festiwalu przyjemności, przyjmując gości już od 15:00. Wygodne leżaki, orzeźwiające napoje i relaksująca atmosfera – to wszystko będzie na gości czekać w Gaju.

Start sezonu: 12.04 (piątek), godz. 15:00
Adres: ulica Świeradowska 77

Polna Chillout Bar

Nie można zapomnieć również o chillout barze przy Polnej, który także zaprasza na wspólne rozpoczęcie sezonu plażowego. Piękna lokalizacja, pyszne jedzenie i orzeźwiające napoje czekają na odwiedzających już od 15:00.

Start sezonu: 12.04 (piątek), godz. 15:00
Adres: ul. Semaforowa 65

Więc jeśli czujesz zapach wiosny (a może nawet lata) i masz ochotę na świetną zabawę w towarzystwie przyjaciół, nie zwlekaj! Już w piątek, 12 kwietnia, wyrusz na miejskie plaże we Wrocławiu i ciesz się pierwszymi promieniami słońca tego sezonu!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRusza rejestracja uczestników 22. Gitarowego Rekordu Świata we Wrocławiu
Następny artykułRuszył projekt „Organizacje w sieci” dla młodzieży z Dolnego Śląska 
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.