Otwarcie nowych zjeżdżalni w Aquapark Wrocław

0

Aquapark Wrocław już 1.06. z okazji Dnia Dziecka otwiera nowe zjeżdżalnie. Watermelon i Cactus – takie będą nosić nazwy. Pierwsza różowo – zielona będzie zjeżdżalnią o średnicy 1,2 m i długości ślizgu 97m, wraz z elementem na trasie ślizgu w postaci rożka i wanną hamowną. Druga zielona – Cactus to bardzo szybka zjeżdżalnia o średnicy 800 mm i długości 88m.

– Nowe zjeżdżalnie uzupełniają świetnie naszą ofertę dla dzieci i dorosłych. Zrobiło się ciepło, zatem mamy idealne warunki, żeby mieszkańcy Wrocławia mogli sprawdzić, co dla nich przygotowaliśmy. To będzie najciekawsza ze zjeżdżalni jakie mieliśmy i mamy w obiekcie – opisuje Kornel Kempiński, Dyrektor ds. Zarządzania Obiektem Aquapark Wrocław.

Od teraz w obiekcie na ul. Borowskiej znajduje się dziewięć zjeżdżalni o zróżnicowanym stopniu trudności. Najdłuższa – pontonowa to Magic Eye – ma 186 m długości. Najbardziej ekstremalna to Turbo – liczy 50 m długości, jest najszybszą zjeżdżalnią we wrocławskim Aquaparku.  

Na zjeżdżalniach Watermelon i Cactus będzie można zjeżdżać na siedząco lub leżąco. Zjeżdżamy pojedynczo, oczywiście zachowując odstępy. Obie zjeżdżalnie są wyposażone w bardzo nowoczesny system fotokomórek sterujący systemem start-stop. Bezpieczeństwo, relaks i pozytywne emocje przede wszystkim.

Aquapark Wrocław przygotował różne atrakcje z okazji Dnia Dziecka, świętujemy 3 dni. W programie animacje dla dzieci, duże bańki mydlane, malowanie twarzy oraz konkursy z nagrodami.

– Aquapark Wrocław świętuje Dzień Dziecka, z tej okazji otwieramy nowe zjeżdżalnie. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci, animacje, konkursy, tatuaże, warkoczyki oraz malowanie twarzy. Zapowiada się słoneczna pogoda, otwieramy nasze Tereny Zewnętrzne, które już są przygotowane i rozpoczynamy sezon letni. Zapraszamy również do naszej wyremontowanej strefy ChillOut, która jest idealnym miejscem relaksu. – mówi Adrianna Pawlicka kierownik ds. Marketingu i Promocji Aquapark Wrocław.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJaki internet we Wrocławiu wybrać?
Następny artykułKoleje Dolnośląskie organizują wyścig dla swoich pasażerów. Start już 2 czerwca!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.