Otwarcie nowej restauracji orientalnej we Wrocławiu – Hoa Lan [KONKURS]

0

Już 6 stycznia, tuż po Nowym Roku, na mapie Wrocławia pojawi się nowa restauracja orientalna – HOA LAN. Właściciele wraz z kucharzami zapraszają wszystkich na niebanalną przygodę kulinarną.

Bogactwo i różnorodność smaków sprawi, że przeniesiecie się do pachnącej kolendrą i bazylią Azji – zapewniają restauratorzy. Oprócz tradycyjnej Kuchni Wietnamu, kucharz dba o podniebienia zwolenników kuchni tajskiej oraz chińskiej. – W imieniu Szefa Kuchni szczególnie polecamy Kaczkę pieczoną po tonkińsku, krewetki na maśle czosnkowym oraz żabie udka które serwowane są na gorącym żeliwie – dodają właściciele.
109A5227

Warto również samemu spróbować swoich możliwości kulinarnych zamawiając jeden z dostępnych w Restauracji KOCIOŁKÓW. Wszystkie propozycje kucharza to zapowiedź prawdziwej kulinarnej uczty z udziałem orientalnych przypraw i ziół.
109A5274

KONKURS:

Jeśli lubicie odkrywać nowe smaki i kochacie aromatyczną kuchnię, to koniecznie przyjdźcie do Restauracji Hoa Lan, która mieści się przy ul. Grabiszyńskiej 66e.

Dla naszych fanów mamy konkurs, w którym do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń na otwarcie restauracji – wygrane osoby będą mogły wybrać z menu dowolne danie wraz z dodatkami.

Szczegóły na naszym facebooku: https://www.facebook.com/Wroclaw/

109A5223

Adres:
Restauracja Orientalna Hoa Lan
ul. Grabiszyńska 66e
53-504 Wrocław

Zobacz na mapie: https://goo.gl/maps/N7JqV4drsUE2

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTo jej twarz zostanie wyrzeźbiona – wybrano wrocławską Eurydykę
Następny artykułJak zapisać dziecko do żłobka? Od tego roku ma być dużo łatwiej.
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.