Oto finalistki konkursu Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020! Decyzją 20 osobowego jury to one we wrześniu będą ubiegać się o tytuł najpiękniejszych na Dolnym Śląsku w jednym konkursie piękności w naszym województwie!

Wśród tych dziewczyn są przyszłe Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska oraz Miss i Miss Nastolatek Wrocławia. Które z nich otrzymają korony najpiękniejszych? O tym dowiemy się już 18. września (piątek) podczas uroczystej gali finałowej na Stadionie Wrocław, gdzie poznamy nowe królowe Dolnego Śląska i reprezentantki województwa w konkursie Miss Polski.

FINALISTKI MISS DOLNEGO ŚLĄSKA

2. Bałut Paulina – Warta Bolesławiecka

4. Barańczyk Julia – Siechnice

6. Bartusiak Natalia – Siechnice

8. Bielawska Pamela – Złoty Stok

10. Bieżuńska Klara – Zgorzelec

12. Bochenek Magdalena – Lwówek Śląski

15. Bugno Karolina – Wrocław

16. Bury Karolina – Kędzierzyn-Koźle

18. Chalicka Magda – Wrocław

20. Cyran Kinga – Wrocław

21. Dardzińska Karina – Wrocław

25. Domagała Anna – Wrocław

26. Dudar Nikola – Wrocław

27. Dziaduch Klaudia – Wrocław

29. Flisak Klaudia – Jelenia Góra

32. Golczyńska Klaudia – Turek

34. Hohol Sara – Piława Górna

36. Jakubiec Ewa – Wrocław

37. Janas Klaudia – Wrocław

38. Jankowska Weronika – Wrocław

41. Jasińska Justyna – Wrocław

43. Juraszek Angelika – Piława Górna

44. Kacperska Aleksandra – Lubin

46. Kędzia Marlena – Wrocław

59. Ławrowska Weronika – Wrocław

63. Majda Magdalena – Pieńsk

66. Michalak Agata – Wrocław

68. Milke Nikola – Wałbrzych

70. Mucha Martyna – Myśliszów

71. Mukosa Katarzyna – Wrocław

76. Okrojek Magdalena – Oława

83. Pluta Oliwia – Wrocław

85. Pytlińska Klaudia – Rościsławice

97. Szecówka Arleta – Wrocław

98. Szewczyk Justyna – Jurków

101. Szwagierczak Aleksandra – Wrocław

103. Śron Agata – Wąsosz

108. Walczyk Weronika – Wrocław

111. Wolszczak Agata – Nowogrodziec

114. Żeliźniak Magda – Wrocław

FINALISTKI MISS NASTOLATEK DOLNEGO ŚLĄSKA

204. Cencelewicz Kinga – Sokolniki

210. Dymińska Izabela – Trzebnica

213. Frączek Zuzanna – Oława

214. Gałka Marta – Wrocław

217. Górowska Oliwia – Grabowno Wielkie

218. Grasza Natalia – Legnica

220. Hołubicka Klaudia – Trzebnica

222. Jasińska Klaudia – Legnica

225. Kowalska Klaudia – Wrocław

229. Kraczek Natalia – Głuszyca

233. Kudzia Klaudia – Lubań

235. Kulik Maja – Borek Strzeliński

237. Łukasiewicz Oliwia – Szklarnia

239. Nabiałczyk Joanna – Oława

240. Norbert Aleksandra – Świdnica

242. Olszewska Sandra – Wrocław

244. Pfeiffer Wiktoria – Przedmoście

250. Stępień Nina – Legnica

251. Susz Nikola – Sobótka

252. Szczygielska Karina – Wrocław

256. Turbak Julia – Lubin

260. Wites Oliwia – Wrocław

261. Wojtków Wiktoria – Wrocław

263. Woźniak Weronika – Brzeg Dolny

266. Zychla Nicole – Dzierżoniów

Wasze komentarze

Komentarze