Mimo że dźwięk klawiatury wyznacza wielu z nas rytm dobowy, czasami trzeba zwolnić i oddać się w ramiona błogiego nic-nie-robienia. A kiedy jest co zjeść i czym zacnie popić, można nacieszyć oczy przyjemną zielenią i soczystymi kolorami neonów, a w tle gra muzyka, na której dźwięk nóżka sama tupie, to jesteśmy w stanie doskonałego relaksu. Grunt to być w dobrym czasie i odpowiednim miejscu.

Nocny Targ Tęczowa to nowe wydarzenie na wrocławskiej mapie gastronomicznej, którego dotąd w naszym mieście nie było. Zrobione je po to, aby w pełni odpowiadało na te potrzeby! Zagospodarowano malownicze tereny przy ulicy Tęczowej 65, gdzie od lat funkcjonuje hurtownia spożywcza Społem. Działalność rozpoczęto w długi weekend majowy i od tamtej pory Nocny Targ jest czynny w każdym tygodniu – od czwartku do niedzieli.

,,Mamy nadzieję, że już na stałe zapisaliśmy się w świadomości wrocławian, dzięki różnorodnym strefom, które stworzyliśmy specjalnie dla nich. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Począwszy od jedzenia, przez świetne napoje wyskokowe (lecz nie wyłącznie) serwowane w najlepszym duchu miksologii, a kończąc na strefie relaksu, kinie letnim, parkiecie do tańca czy wygodnych leżakach do wypoczynku. Wszystkie nasze wydarzenia są darmowe, a w repertuarze mieliśmy ich o wiele więcej.” – mówią organizatorzy.

Odbyły się tu już m.in.:

warsztaty kulinarne na świeżym powietrzu z Wojtkiem Kasprowiczem i jego gośćmi
Targi Winyli z Papą Winylem
Dzień Czerwonego Kapturka
Propagowanie profilaktyki Raka Piersi z Fundacją Przeciw Rakowi
Joga na świeżym powietrzu
bezgotówkowa wymiana ubrań
Gastrofaza, czyli dedykowane dla pracowników gastronomii wydarzenie niedzielne
Corona Sunsets Hour i koncert OLY
koncerty: Noviki, Coals czy najbliższy koncert Mary Spolsky (06 września)
gościmy co wieczór wielu DJów: grupę Soul Service czy regime brigade, ale także wystąpili Kuba Karaś, Sonar Soul, International Girls, Global Diggers i wielu innych
Wspólnie z Otwarte Klatki, Seitan Threat i Dobra Kaloria stanęliśmy w obronie zwierząt hodowanych na futra, a niebawem zawalczymy o prawa dzikich zwierząt trzymanych na potrzeby funkcjonowania cyrku (31 sierpnia).

Cyklicznie na Tęczowej:

w co drugą niedzielę Stand-up (prowadzony przez Krzysztofa Jahns) na przemian z Kinem letnim (przez kolejne trzy weekendy obejrzymy jeszcze Młodość, Dzikie Historie oraz Green Book)
w każdy czwartek PubQuiz o 19:00
w soboty rozgrywki w BeerPonga współorganizowane z Inne Beczki, a wcześniej jednorazowo z Brewery Hills
dedykowane promocje na barze na autorską Nocną Cytronetę, jak również we współpracy z partnerami, jak RedBull czy Martini specjalne oferty na RedBull Fiero.

Wrocław ma jeszcze wiele nieodkrytego potencjału, który warto zagospodarować w pozytywny sposób! Nocny Tęczowa to pozytywna energia, swobodnie spędzany czas wolny i relaks w gronie znajomych.

Dobrze znana okolica, nowa interpretacja idealnie oddaje to, czym chcemy, aby Nocny Tęczowa był! Odkrywamy na nowo dobrą zabawę w tej części miasta!

Wszystkie informacje na bieżąco publikujemy na naszych profilach na Facebooku  i Instagramie.

Aktualne godziny otwarcia:
czwartek 17:00-01:00
piątek, sobota 17:00-03:00
niedziela 15:00-01:00

Do zobaczenia na Tęczowej! Dokończcie ten sezon koncertowo!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułFine Dining Week po raz kolejny we Wrocławiu! LISTA RESTAURACJI
Następny artykułWeekend we Wrocławiu: 11 najciekawszych wydarzeń [30 sierpnia – 1 września 2019]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.