Ostatni koncert zespołu Rasmentalism we Wrocławiu

0

Już 17 lipca Rasmentalism zagra we Wrocławiu jeden z ostatnich koncertów w historii zespołu. Ras i Ment swoje Ostatnie Tango tańczą tego lata w nielicznych miejscach. Hot Spot Wrocław zaprasza na sentymentalny koncert.

Na scenie są od 15 lat. Jak większość raperów i Rasmentalism debiutowali nielegalnym krążkiem. Był to album noszący tytuł Dobra Muzyka, Ładne Życie. Ras i Ment podczas swojej kariery nagrywali m.in. z W.E.N.Ą, Małpą, Eldo, VNM, Spinache, Taco Hemingway’em czy Quebo.

Wydali w sumie osiem albumów, dwa nielegalne, jeden z Rockers Publishing, 4 z Asfalt Records, a ostatni z Sony Music Poland. Ostatni album Rasmentalism – Geniusz – wydany został w trakcie pandemii. Premiera albumu została przesunięta, a koncerty promocyjne odwołane. Płyta Geniusz i trasa koncertowa A.D. 2021 to pożegnalne momenty zespołu.

W połowie lipca, na wrocławskim Hot Spocie, duet zagra w rozszerzonym składzie, z zaproszonymi i niespodziewanymi gośćmi. Kolorowe, interesujące i zgrabne przemieszczanie się pomiędzy brzmieniami i gatunkami, a także dopracowanie w szczegółach – to charakteryzuje Rasmentalism. W wersach każdy odnajdzie coś dla siebie i jest się w stanie z nimi identyfikować.

Koncert odbędzie się z dbałością o protokół bezpieczeństwa związany z COVID19. Wszelkie informacje szczegółowe można znaleźć na wydarzeniu na facebooku.

Kto: Rasmentalism
Gdzie: HotSpot Wrocław
Data: 17.07.2021, godz. 20:00
Bilety: GoingApp – cena od 59 PLN.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPrawie pół miliarda złotych na inwestycje w MPK Wrocław
Następny artykułJuż w piątek wielki powrót Gastro Miasto!
Cześć, nazywam się Patryk i jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego. W obrębie najbliższych memu sercu zainteresowań znajduje się sport, psychologia oraz szeroko pojęta technologia. Kocham być w centrum wydarzeń, rozmyślać i analizować. Nie wyobrażam sobie wolnego weekendu bez wyjścia na miasto, a wracanie o późnych porach do domu to dla mnie chleb powszedni.