Wrocław to miasto, które zaskakuje nas na każdym kroku. Tym razem zaskoczyło nas nową kryminalną grą terenową „Osąd”, która przeniosła nas w sam środek śledztwa. Chcemy podzielić się naszymi wrażeniami z tej niesamowitej przygody, która dostarczyła nam mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil.

Ekipa detektywów

Zebraliśmy paczkę znajomych i postanowiliśmy wziąć udział w „Osądzie”. W końcu kto nie chciałby wcielić się w rolę detektywa i rozwiązać zagadki kryminalnej? Byliśmy gotowi na wyzwania i pełni entuzjazmu stawiliśmy się na starcie gry w centrum Wrocławia.

Gra rozpoczęła się od krótkiego wprowadzenia. Otrzymaliśmy dostęp do aplikacji online z zestawem wskazówek, które miały nas prowadzić przez kolejne etapy śledztwa. Od razu poczuliśmy się jak prawdziwi detektywi. Atmosfera była niesamowita – miasto, które znamy na co dzień, nagle stało się sceną tajemniczego przestępstwa.

Rozwiązywanie zagadek

Każdy etap gry to nowe zagadki i wyzwania. Musieliśmy przemyśleć nasze kroki, analizować zebrane dowody i łączyć fakty. Każda wskazówka była starannie przemyślana, a łamigłówki były naprawdę różnorodne – od klasycznych zagadek logicznych po zadania wymagające spostrzegawczości i kreatywności. Gra jest bardzo realistyczna.

Jednym z najbardziej ekscytujących momentów było przeszukiwanie staromiejskich zaułków w poszukiwaniu ukrytych wskazówek. Wrocław, pełen zabytkowych kamienic i wąskich uliczek, dodał grze klimatu, którego nie da się opisać słowami.

Współpraca kluczem do sukcesu

„Osąd” to gra, która wymaga współpracy. Każdy z nas miał swoją rolę – od analizowania zadań, przez rozwiązywanie zagadek logicznych, po szukanie wskazówek w terenie. Wspólnie dyskutowaliśmy i dzieliliśmy się pomysłami. To świetny sposób na integrację i spędzenie czasu z przyjaciółmi lub ekipą z pracy.

Po około 2 godzinach intensywnej zabawy i mnóstwa emocji dotarliśmy do finału gry. Musieliśmy połączyć wszystkie zebrane informacje, aby wskazać, kto był sprawcą przestępstwa. W napięciu oczekiwaliśmy na werdykt, a kiedy okazało się, że nasze dedukcje były trafne, radość była nie do opisania.

Nasza ocena

„Osąd” to niezwykle angażująca i przemyślana gra terenowa. Każdy element – od zagadek, przez lokacje, po klimat – był dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Czuliśmy się jak bohaterowie kryminalnej powieści, a każda chwila spędzona na rozwiązywaniu zagadki była pełna emocji.

Jeśli szukacie niecodziennej przygody, która wciągnie Was bez reszty, „Osąd” we Wrocławiu to idealny wybór. To świetna zabawa dla grupy przyjaciół, rodziny czy kolegów z pracy. My bawiliśmy się świetnie. Polecamy każdemu, kto ma ochotę na intelektualne wyzwanie i chce zobaczyć Wrocław z zupełnie innej perspektywy.

Najważniejsze Informacje:

 • Nazwa gry: Osąd
 • Lokalizacja: Wrocław
 • Typ gry: Kryminalna gra terenowa
 • Dla kogo: Dla wszystkich, którzy lubią zagadki i wyzwania (w wieku 16 +)
 • Wymagania: Wygodne ubranie, telefon z dostępem do internetu, pozytywne nastawienie
 • Kupujesz 1 bilet na drużynę
 • Gra od 2 do 6 osób w drużynie
 • Przewidywany czas gry: ok. 2,5h
 • Ponad 20 zadań do wykonania
 • Kilkanaście decyzji do podjęcia
 • Aż 5 zakończeń gry
 • Start gry możliwy od 11:00 do 19:00 przez cały tydzień
 • Miejsce startu gry: NFM Wrocław – obok wejścia do hotelu AC Hotel by Marriott
 • Odkrywaj miasto jak nigdy wcześniej
 • Gra od 16 roku życia

Ceny: już od 169 zł za drużynę!

Gotowi na przygodę? Dołączcie do „Osądu” i poczujcie się jak prawdziwi detektywi!

Więcej informacji i zakup biletów: tutaj

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułEfektywny trening? Zanim wyjdziesz na siłownię, sięgnij po te suplementy!
Następny artykułKina Plenerowe we Wrocławiu 2024 – Bezpłatne seanse filmowe
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.