W jesiennym Pasażu Grunwaldzkim zwierzaki mocno zaznaczą łapką swoją obecność. Już 27 września odbędzie się niezwykłe wydarzenie, które z pewnością ucieszy wszystkich miłośników psów i kotów. Podczas targów PUPILOVE będzie można nabyć oryginalne akcesoria dla pupili.

To jednak nie jedyny zwierzęcy akcent. Futrzaki rozgościły się również w strefie bookcrossingu, gdzie w nietypowy sposób zachęcają do czytania i wymiany książek. Ponadto w dniach od 21 do 27 września na poziomie 0 będzie prowadzona zbiórka akcesoriów i zabawek na rzecz wrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

TO NIE SĄ ZWYKŁE TARGI. TO PUPILOVE

„Gdzie kupiłeś tę smycz?” „Fantastyczne posłanko!” Dla właścicieli i ich pupili, którzy lubią oryginalne akcesoria mamy świetną wiadomość. Już w najbliższą niedzielę w Pasażu Grunwaldzkim odbędą się Targi Pupilove. To świetny pretekst, by spotkać się bezpośrednio z wieloma producentami akcesoriów i produktów dla czworonogów. Wystawcy zaprezentują swoje wyjątkowe wyroby – niszowe, często ręcznie wytwarzane, cechujące się najwyższą jakością. Takie gadżety trudno spotkać w typowych sklepach. Lepszej okazji, by obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić rzemieślnicze produkty na pewno nie będzie. Co więcej, sprzedawcy chętnie doradzą i pomogą profesjonalnie dobrać najodpowiedniejsze akcesoria. Na targach będzie można znaleźć przepiękne smycze, szelki, obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli.

 

DO SERCA PRZYTUL PSA, WEŹ NA KOLANA KOTA

Do twarzy ci z psem u boku! Miaufastyczne selfie z kotem! Dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad adopcją zwierzaka Pasaż Grunwaldzki przygotował przytulny kącik, w którym można zrobić sobie zdjęcie, pozwalające wyobrazić sobie, jak miło byłoby spędzać jesienne wieczory z futrzastym przyjacielem u boku.  W dniach od 18 do 28 września w foto-punkcie będzie też prowadzona zbiórka koców, akcesoriów i zabawek na rzecz Wrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Warto podzielić się nieużywanym kocem czy pluszakiem, by wnieść nieco radości do życia zwierząt ze schroniska.

PSIE CZYTANKI I KOCIE OPOWIEŚCI

„W wannie czytam nieustannie”, „rozsiądź się wygodnie, weź książkę i na gumkę spodnie”, „bułeczka, paróweczka i książeczka” – w ten humorystyczny sposób psie i kocie postaci zachęcają do czytania w ponownie otwartej strefie wymiany książek, zlokalizowanej w pasażowej Foodstacji na poziomie +2. Na czym dokładnie polega bookcrossing? Wystarczy przynieść dowolną książkę, którą następnie możemy wymienić na inny tytuł z biblioteki. Szczegółowe warunki wymiany znajdują się na stronie centrum handlowego. Jedno jest pewne, w „łapki” czytelników z pewnością wpadnie wiele ciekawych egzemplarzy. Ferdynand Wspaniały już zaczytuje się historią „O psie, który jeździł koleją”!

ZWIERZAKI ZAWSZE MILE WIDZIANE

Pasaż Grunwaldzki jest zawsze otwarty na czworonożnych odwiedzających. Właściciele psów – i nie tylko, bez problemu mogą w ich towarzystwie wybrać się na zakupy. Pasaż może również pochwalić się nietypowymi lokatorami. Na dachu na dobre rozgościły się cztery pszczele rodziny, które wspierają projekt urban garden oraz miejskiej pasieki. Na terenie obiektu znajdują się również psie miski z wodą oraz specjalne poidełka dla ptaków i pszczół.

21 września startuje zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska, której finałem będą targi PUPILOVE, 27 września, poziom 0, strefa atrium, wstęp bezpłatny. Do zobaczenia!

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWielki zlot food trucków na Stadionie Wrocław [JEMY NA STADIONIE vol. 3]
Następny artykułWrocław czy Kraków. Które miasto jest ładniejsze?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.