Odbierz książkę za worek śmieci! EMPIK zaprasza do wspólnego sprzątania.

0
fot. Anna Jaklewicz

Zróbmy razem coś dobrego! Empik i Anna Jaklewicz zapraszają do udziału w akcji „Książka za worek śmieci” będącej częścią kampanii społecznej #EmpikKochaPlanetę.

IDEA AKCJI

Organizatorzy akcji chcą aktywować mieszkańców Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Rzeszowa, Łodzi, Poznania i Katowic do wspólnego działania na rzecz środowiska oraz na rzecz miasta. Dlatego wspólnie ruszą w teren, by posprzątać te miejsca, które wymagają interwencji. Na uczestników akcji czekają książki!

CZY KAŻDY OTRZYMA KSIĄŻKĘ?

Dla uczestników akcji w każdym z miast jest sto książek. Otrzyma je sto osób, które jako pierwsze zarejestrują się w wydarzeniu w danym mieście i później wezmą udział w akcji.

JAK MOŻNA SIĘ PRZYŁĄCZYĆ?

Pobierz wejściówkę dostępną przez Goingapp.pl lub aplikację Going. Kilka dni przed akcją otrzymasz mail z dodatkowymi informacjami. https://goingapp.pl/evt/2153169/ksiazka-za-worek-smieci-razem-sprzatamy-wroclaw

GDZIE I KIEDY ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE?

Sprzątanay będzie teren nadodrzański w pobliżu ZOO. Spotkanie przy Marinie – Przystani Zwierzynieckiej, ul. Wróblewskiego 1, między Mariną a murami ZOO:
https://goo.gl/maps/fMFivuN9ACM9jLU28

Na miejscu czekać będą koordynatorzy Empiku, którzy wręczą worki i rękawice, a potem wspólnie ruszycie w teren. W pierwszej kolejności w akcji będą mogły wziąć udział osoby zarejestrowane (które pobrały i okażą wejściówki), w miarę dostępności miejsc w akcji będą mogły wziąć udział także osoby niezapisane.

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?

Dobrą energię, przekąski, napoje. Sprzątanie to praca fizyczna i przyda się zastrzyk energii. Dobrze założyć wysokie, sportowe buty, długie spodnie i nakrycie głowy.

ORGANIZATOREM AKCJI SĄ empik oraz Anna Jaklewicz / Książka za worek śmieci.
PARTNERZY AKCJI: Ekosystem sp. z o.o.

Więcej: www.empik.com/eko

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułFestiwal Lukru i Pierników: Słodka Misja na żywo we Wrocławiu!
Następny artykułZachwycające ruchome murale jeszcze dziś na Nadodrzu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.