Od dziś (11 września) paszport wyrobisz również w COM w Magnolia Park we Wrocławiu

0
a

Od 11 września br. Centrum Obsługi Mieszkańca w Magnolia Park we Wrocławiu stanie się bardziej przyjazne dla mieszkańców, wprowadzając nową usługę – możliwość wyrobienia paszportu. Ta długo oczekiwana nowość w katalogu usług dostępnych w COM z pewnością będzie dużym ułatwieniem dla czekających do tej pory w długich kolejkach w Urzędzie Wojewódzkim. 

Terenowy Punkt Paszportowy, działający przy Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim, będzie obsługiwać osoby zainteresowane wyrobieniem paszportu w CH Magnolia.

Dwa stanowiska paszportowe będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00, natomiast w soboty punkt paszportowy będzie nieczynny.

Aby umówić wizytę, należy skorzystać z wygodnego systemu rezerwacji online dostępnego na stronie https://bez-kolejki.um.wroc.pl/.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące wymaganych dokumentów i opłat związanych z wydaniem paszportu można znaleźć na stronie Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego pod adresem https://duw.pl/pl/obsluga-klienta/paszporty.

Teraz mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do usług związanych z wyrobieniem paszportu, co na pewno ułatwi planowanie podróży i formalności związane z przemieszczaniem się za granicę.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTargi DOBRY DESIGN JESIEŃ: Święto Polskiego Designu we Wrocławiu
Następny artykułWrocław: Nowe korty tenisowe przy ul.Trwałej już otwarte!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.