Nożownik wbiegł do tramwaju po bójce na przystanku!

0

Przed godziną 13.00 na przystanku tramwajowym Dworzec Autobusowy doszło do bójki dwóch osób, z których jedna miała mieć nóż. Mężczyźni wbiegli do stojącego tam tramwaju linii 31. 

Motorniczy natychmiast poinformowało Centralę Ruchu o całym zajściu. Dyspozytorzy MPK natomiast bezzwłocznie wezwali na miejsce policję, pogotowie ratunkowe oraz komisję wypadkową i wstrzymali tam ruch tramwajowy.

Policja ujęła jednego ze sprawców. Wszyscy kierujący na terenie całego miasta zostali poinformowani, żeby zwracali uwagę na drugiego z napastników, który uciekł z tramwaju. 

Ze wstępnych ustaleń otrzymano informację, że nikt nie ucierpiał fizycznie. Poszkodowanym pasażerom zaoferowano wsparcie psychologiczne, ale uznali że nie ma takiej potrzeby. Monitoring tego zdarzenia jest już zabezpieczony.

MPK dziękuje motorniczemu, Panu Adrianowi za szybką reakcję.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRząd zniósł kilka obostrzeń! Sprawdź co się zmienia od 1 lutego
Następny artykułWrocławska gastronomia będzie zwolniona z opłaty koncesyjnej? Radni będą głosować
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.