Nowy kantor Bitcoin we Wrocławiu

0
kantor bitcoin wrocław

We Wrocławiu powstał nowy kantor Bitcoin. Jeżeli inwestujesz w kryptowaluty i obserwujesz obecne trendy na giełdzie, to jest to dla Ciebie bardzo dobra wiadomość. Rynek kryptowalut przeżywa historyczną hossę, a wartość jednego Bitcoina przekroczyła już 40 000$!

Może to już odpowiedni moment na wizytę w kantorze i wypłatę zysków z inwestycji w kryptowaluty?

BMG Crypto, bo taką nazwę nosi kantor, zlokalizowany jest w samym centrum Wrocławia przy ulicy Krakowskiej 30. To właśnie tutaj możesz spieniężyć swoje inwestycje w Bitcoin lub rozpocząć inwestycję. A dlaczego informacja o powstaniu kantoru jest dobra dla wszystkich traderów? O tym możecie dowiedzieć się w tym artykule.

Rekordowa hossa Bitcoina w 2021 roku

Ostatnie tygodnie na giełdzie walut to czyste szaleństwo! Jeszcze kilka dni temu za najpopularniejszą na świecie kryptowalutę trzeba było zapłacić niewyobrażalną sumę. Bitcoin po raz pierwszy w historii przekroczył magiczną barierę 40 000$, a jego rajd w górę obserwujemy od ponad miesiąca! To oznacza, że chcąc obecnie zainwestować w tę kryptowalutę i zakupić jedną sztukę wirtualnego złota, każdy Polak musiałby zapłacić niebotyczną kwotę 148 000 PLN!

W tym miejscu warto zaznaczyć, że jeszcze na początku Grudnia 2020 roku, wartość jednego Bitcoina oscylowała w okolicy 19 000$. To znaczy, że w zaledwie miesiąc, wartość kryptowaluty wzrosła dwukrotnie. Osoby, które zainwestowały swoje środki finansowe w Bitcoina miesiąc temu lub co lepsza, jeszcze wcześniej, co najmniej podwoiły wartość swojego wirtualnego portfela.

Hossa na rynku trwa w najlepsze, ale wahania Bitcoina i pozostałych alternatywnych walut nadal umożliwiają ulokowanie środków we względnie bezpiecznym momencie. Oczywiście, o ile możemy tak twierdzić na rynku, w którym góruje spekulacja.

Zalety kantora kryptowalut

Dlaczego powstanie kantora kryptowalut powinno cieszyć wszystkich traderów? A to zapewne z kilku powodów. Obecnie trwa największa w historii hossa na rynku kryptowalut, która dopiero co wydaje się nabierać tempa.

Dobry moment na wypłatę części zysków

Popularnym stwierdzeniem jest fakt, że Bitcoina nadal warto trzymać na swoim portfelu. Ale z drugiej strony nigdy niewiadomo czy i o ile jeszcze wzrośnie wartość tej kryptowaluty. Tendencja jest rosnąca, a obecna wycena wielce zadowalająca. Ale nie chcąc ryzykować utraty ogromnych zysków, część traderów obecnie wypłaca część pozyskanych środków z inwestycji licząc jednak na kolejne wzrosty.

Anonimowe i nieopodatkowane wypłaty

Jednym z największych atutów kantoru kryptowalut jest anonimowość i bezpieczeństwo transakcji. Co to oznacza w praktyce? Otóż wypłaty i wpłaty do kwoty 15 000 Euro są anonimowe.

Ekspresowa wypłata lub wpłata środków

Wizyta w kantorze zajmuje dosłownie 10 minut. Tyle czasu wystarczy w zupełności, aby cieszyć się nową inwestycją lub zwrotem z poniesionych wpłat na poczet zysków czerpanych z rynku kryptowalut.

A jakie mogą być dalsze losy Bitcoina?

Analitycy i specjaliści twierdzą jednomyślnie, że to zaledwie początek wielkiej hossy, którą wręcz ciężko sobie wyobrazić. Niestabilna sytuacja na świecie sprawia, że jedną z najbezpieczniejszych lokat wbrew pozorom wydaje się być właśnie rynek kryptowalut.

Jeśli wierzyć tym przekonaniom, należy spodziewać się kolejnych, spektakularnych i niewyobrażalnych wręcz wzrostów. Najznakomitsi analitycy specjalizujący się w kryptowalutach oraz znane nazwiska cenionych inwestorów sugerują, że jeszcze w tym roku, wartość Bitcoina może osiągnąć poziom 100 000$ co stanowiłoby równowartość 370 000 PLN przy obecnym kursie amerykańskiego dolara.

Inne śmiałe teorie szacują, że wartość najpopularniejszej na świecie kryptowaluty może urosnąć do kwoty 200 000$. A jaka będzie rzeczywistość? Przekonamy się o tym być może w niedalekiej przyszłości.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJak działa szczepionka przeciw COVID 19? Ekspert Uniwersytetu Wrocławskiego odpowiada
Następny artykułCharytatywnie pomagają służbie zdrowia. Kalendarz, który wspiera potrzebujących
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.