Charytatywnie pomagają służbie zdrowia. Kalendarz, który wspiera potrzebujących

0

W tym roku jubileuszowe wydanie kalendarza, w którym znajdziemy 12 fantastycznych firm. Zdecydowały się one razem z nami wspierać naszą akcję. 

Projekt Charytatywni zapoczątkował Michał Mroszczak.    

 I edycja kalendarza powstała w 2017 roku, a przez kolejne lata kalendarz skupiał wokół siebie rzeszę znanych osobowości.

Dlaczego powracamy z IV edycją? 

Wiemy, że pomoc jest najważniejsza. Nie stoimy z założonymi rękami pomimo trudnego czasu pandemii. Chcemy poświęcić swój czas, możliwości a nade wszystko zaangażowanie, aby wspomóc tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Całkowity dochód ze sprzedaży IV edycji zostanie przekazany na Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie oraz Szpital Publiczny w Świdnicy.

Zwracamy się do Pastwa z ogromną prośbą. O wsparcie w pozyskaniu jak największej ilości środków finansowych ze sprzedaży kalendarzy. Pastwa szlachetny gest może wpłynąć na znaczną poprawę warunków funkcjonujących szpitali.

Kalendarze dostępne są w sklepach sieci Biedronka, Kaprys oraz w naszych salonach. My jako wolontariusze chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby zebrać potrzebne środki dla naszych szpitali- mówi jedna z wolontariuszek.

Patronem medialnym zostali :
TV SUDECKA
DOBA.PL
KOCHAM WROCŁAW
DAMINFO

Sponsorzy i partnerzy wydarzenia :

MIASTO DZIERŻÓNIÓW , COCA COLA , DCD SILHOUETE , GLOBOLEC , KREATYWNA KSIĘGOWOŚĆ, EURO MEBLE, PAŁAC BIELAWA, RIG EXPERT, CHIODO, MIASTO BIELAWA , EDYTOR STUDIO , SKLEP BIANCO, MZBM BIELAWA, OSIR DZIERŻÓNIÓW, KOMPUTRONIK  i wiele innych.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane