Charytatywnie pomagają służbie zdrowia. Kalendarz, który wspiera potrzebujących

0

W tym roku jubileuszowe wydanie kalendarza, w którym znajdziemy 12 fantastycznych firm. Zdecydowały się one razem z nami wspierać naszą akcję. 

Projekt Charytatywni zapoczątkował Michał Mroszczak.    

 I edycja kalendarza powstała w 2017 roku, a przez kolejne lata kalendarz skupiał wokół siebie rzeszę znanych osobowości.

Dlaczego powracamy z IV edycją? 

Wiemy, że pomoc jest najważniejsza. Nie stoimy z założonymi rękami pomimo trudnego czasu pandemii. Chcemy poświęcić swój czas, możliwości a nade wszystko zaangażowanie, aby wspomóc tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Całkowity dochód ze sprzedaży IV edycji zostanie przekazany na Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie oraz Szpital Publiczny w Świdnicy.

Zwracamy się do Pastwa z ogromną prośbą. O wsparcie w pozyskaniu jak największej ilości środków finansowych ze sprzedaży kalendarzy. Pastwa szlachetny gest może wpłynąć na znaczną poprawę warunków funkcjonujących szpitali.

Kalendarze dostępne są w sklepach sieci Biedronka, Kaprys oraz w naszych salonach. My jako wolontariusze chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby zebrać potrzebne środki dla naszych szpitali- mówi jedna z wolontariuszek.

Patronem medialnym zostali :
TV SUDECKA
DOBA.PL
KOCHAM WROCŁAW
DAMINFO

Sponsorzy i partnerzy wydarzenia :

MIASTO DZIERŻÓNIÓW , COCA COLA , DCD SILHOUETE , GLOBOLEC , KREATYWNA KSIĘGOWOŚĆ, EURO MEBLE, PAŁAC BIELAWA, RIG EXPERT, CHIODO, MIASTO BIELAWA , EDYTOR STUDIO , SKLEP BIANCO, MZBM BIELAWA, OSIR DZIERŻÓNIÓW, KOMPUTRONIK  i wiele innych.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowy kantor Bitcoin we Wrocławiu
Następny artykułKoleje dolnośląskie przywracają od dziś pociągi międzynarodowe
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.