Nowy basen we Wrocławiu! Powstanie na Zakrzowie

0

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk poinformował dziś o ogłoszeniu przetargu na zaprojektowanie i wybudowanie krytej pływalni i basenów zewnętrznych przy ulicy Wilanowskiej na wrocławskim Zakrzowie. To kolejny Aquapark, który powstanie we Wrocławiu.

Będzie to bliźniaczy obiekt do tego, który aktualnie budowany jest przy ulicy Polnej 10 na Brochowie. To bardzo dobra informacja dla mieszkańców północnej części miasta, którzy z nowego obiektu będą mogli skorzystać z końcem 2023 roku.
,,Oczywiście, w trakcie prac odpowiednio zagospodarujemy teren, zadbamy o dostępność miejsc parkingowych, obsługę komunikacyjną i infrastrukturę techniczną, a przy tym będziemy musieli zająć się rozbiórką istniejących obiektów budowlanych.” – przekazał Jacek Sutryk.
W której części miasta powinien postać kolejny tego rodzaju obiekt? Dajcie znać w kometarzach.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNiezwykłe zakupy na Manhattanie – wydarzenie w Pasażu Grunwaldzkim
Następny artykułNowe połączenie lotnicze z Wrocławia do Skandynawii! Loty do Sztokholmu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.