Niezwykłe zakupy na Manhattanie – wydarzenie w Pasażu Grunwaldzkim

0

W dniach od 15 do 27 listopada warto wybrać się na „Zakupy na Manhattanie” do Pasażu Grunwaldzkiego. Każdy, kto dokona zakupu za min. 50 zł może odebrać kupon, który upoważnia do wzięcia udziału w modowym quizie. Pula nagród w konkursie wynosi ponad 30 000 zł.

MANHATTAN NIEJEDNO MA IMIĘ

A może zakupy na Manhattanie? Dziś kupno wymarzonej sukienki nie wymaga wyprawy do Nowego Jorku. Pasaż Grunwaldzki, zlokalizowany w sąsiedztwie słynnego, wrocławskiego osiedla, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęca do zakupów nie tylko najnowszymi kolekcjami i świetnymi cenami, ale także konkursem z nagrodami. W jaki sposób można je zdobyć? To proste! Wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł, odebrać kupon konkursowy i sprawdzić swoją wiedzę w modowym quizie. Każde 50 zł wydane na zakupy to jeden kupon. Na jeden dowód zakupu, w przypadku wielokrotności kwoty 50 zł, można odebrać maksymalnie trzy kupony. Wytrawni gracze mogą zwiększyć swoje szanse logując się do aplikacji Pasaż Grunwaldzki Loteria. Na jej użytkowników czeka bowiem jednorazowy dodatkowy kupon konkursowy. Uczestnicy z najwyższymi wynikami w danej godzinie otrzymują sms z informacją o wygranej. Do zgarnięcia są karty podarunkowe o wartości 50 zł.

MANHATTAN, AKCJA!

– Hasło konkursu nawiązuje do jednego z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu Pasażu Grunwaldzkiego. Po raz pierwszy przestrzeń handlowa zamieni się w pop up’owe kino, w którym podczas pokazu specjalnego będzie można obejrzeć dokument (NIE)zwykły Manhattan, zrealizowany przez KOVA PRODUCTION. Słynne „Sedesowce” stanowiące filmowe tło to 16 pięter i 16 historii mieszkańców osiedla Plac Grunwaldzki. (NIE)zwykły Manhattan to także film o architekturze, słynnym fotografie Chrisie Niedenthalu i bohaterce jego zdjęcia, której swego czasu szukała cała Polska. – mówi o projekcie Paulina Stach, dyrektor Pasażu Grunwaldzkiego.

W jaki sposób można zdobyć bezpłatne zaproszenie na ten niezwykły seans? Wystarczy zalogować się na stronie www.pasazgrunwaldzki.pl/pl/manhattan, wypełniając formularz dedykowany i być w „centrum akcji”. Prapremiera filmu odbędzie się 27 listopada o godzinie 20:00.

MANHATTAN LUBI SIĘ POKAZAĆ

Dla fanów architektury Pasaż Grunwaldzki wraz z Muzeum Architektury przygotowali nie lada gratkę. Już 15 listopada w przestrzeni centrum pojawi się wystawa makiet, obrazujących twórczość słynnej architektki Jadwigi Grabowskiej-Hawrylak.  Będzie więc okazja, by z innej perspektywy zobaczyć Galeriowiec zlokalizowany przy ul. Kołłątaja czy dom własny architektki. Wystawa będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich klientów Pasażu aż do 27 listopada.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOd 1 grudnia bramki na A4 bez szlabanów. Musisz mieć elektroniczny bilet e-TOLL! [WAŻNE]
Następny artykułNowy basen we Wrocławiu! Powstanie na Zakrzowie
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.