Nowe Miasto Różanka – rozpoczęła się sprzedaż mieszkań

0

ATAL rozpoczął sprzedaż drugiego etapu osiedla Nowe Miasto Różanka. Inwestycja powstaje w północnej części miasta przy ul. Obornickiej, niedaleko Odry. Do oferty trafiły właśnie dwa budynki z 250 mieszkaniami. Cena za mkw. zaczyna się od 5 700 złotych brutto. Projekt osiedla przewiduje także rewitalizację zabytkowego młyna w kolejnych etapach realizacji inwestycji.

Drugi etap Nowego Miasta Różanka będzie składać się z dwóch budynków – jeden z nich będzie posiadać siedem, a drugi osiem pięter. Znajdzie się w nich łącznie 250 mieszkań o powierzchniach od 41,49 do 94,28 mkw. i rozkładach od 2 do 4 pokoi. W inwestycji zaplanowano 198 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 52 miejsca postojowe naziemne, w tym miejsca przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Projekt zakłada też powstanie 161 komórek lokatorskich.

ATAL we Wrocławiu sprzedał w okresie od stycznia do października 2017 roku łącznie 461 mieszkań. Oznacza to wzrost o ponad 18% rok do roku. Stolica Dolnego Śląska jest dla nas jednym z kluczowych rynków. W związku z tym regularnie rozszerzamy tutaj naszą ofertę, by móc jak najpełniej odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL.

atal_galeria_Atal_rozanka_II_8

Nowe Miasto Różanka to osiedle zaplanowane z troską o spójną i nowoczesną architekturę, która wkomponuje się w otoczenie. Poszczególne budynki zyskają geometryczne formy o stonowanej, eleganckiej kolorystyce. Do mieszkań przynależeć będą przestronne balkony, loggie, a do lokali parterowych – ogródki. Takie rozwiązanie da mieszkańcom poczucie swobody i możliwość codziennego zażywania odpoczynku na świeżym powietrzu. Z myślą o najmłodszych zaprojektowano zaś dwa place zabaw. Efektowne elewacje zostaną wykończone materiałami wysokiej jakości – ich ozdobą będą między innymi estetyczne okładziny. Szklane balustrady dodadzą budynkom lekkości i sprawią, że przestrzeń prywatna będzie płynnie przenikała się z przestrzenią wspólną osiedla. Inwestycję zaprojektowano z myślą o osobach w różnym przedziale wiekowym, dlatego przewidziano zarówno place zabaw dla dzieci, jak i dostosowanie terenu i budynków do potrzeb osób niepełnosprawnych. Szerokie chodniki, niskie krawężniki, solidne balustrady przy schodach i cichobieżne windy będą komfortowymi udogodnieniami dla mieszkańców.

atal_galeria_Atal_rozanka_II_3

Osiedle Nowe Miasto Różanka powstaje w doskonale rozwiniętej i skomunikowanej dzielnicy Wrocławia. Nowoczesna infrastruktura, drogi dojazdowe i komunikacja miejska zapewnią komfortowy dojazd do pracy, szkoły lub poza miasto. Osoby podróżujące koleją będą mogły korzystać z udogodnienia, jakie oferuje możliwość szybkiego dojazdu na dworzec PKP – Wrocław Nadodrze. Można dotrzeć do niego z terenu osiedla w niespełna kwadrans. Codzienne zakupy będą równie wygodne dzięki funkcjonującym w pobliżu punktom handlowym i usługowym. W bliskim sąsiedztwie osiedla są zlokalizowane sklepy, apteki, punkty gastronomiczne, stacje benzynowe, centrum handlowe, szpital i gabinety medyczne.

nowe miasto rozanka_2 (1)

We wrocławskiej ofercie ATAL, oprócz I i II etapu Nowego Miasta Różanka, znajdują się również inne projekty. W sąsiedztwie Odry, przy ulicy Sikorskiego powstaje kompleks ATAL Towers, natomiast niedaleko ul. Kosmonautów w sprzedaży jest ATAL Nowe Żerniki I i II, które są częścią osiedla modelowego.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2019 r. Za projekt osiedla odpowiada TH Architekci.

Więcej informacji na: www.miastorozanka.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułConcordia Hub – tak będzie nazywać się nowe miejsce w kamienicy Wyspa Słodowa 7 [ WIZUALIZACJE]
Następny artykułO tym, kto straszy nocą w Uniwersytecie Wrocławskim…
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.