Nowa letnia miejscówka na dachu w samym centrum Wrocławia! Wdech/Wydech

0

Od niedawna w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat nowego brandu na dachu w centrum Wrocławia. Na Wyspie Słodowej, na samym szczycie budynku Concordii swoją letnią działalność rozpoczyna Wdech/Wydech. W programie znajdziemy szereg atrakcji, takich jak koncerty z muzyką na żywo, całonocne imprezy z zagranicznymi i lokalnymi DJami, cykl niedzielnych imprez przy świetle dziennym, kino letnie czy pokazy teatralne. Oficjalne otwarcie brandu już 17 czerwca!

Wdech/Wydech to nie tylko kolejny lokal na mapie Wrocławia. To miejsce, w którym możesz w pełni zanurzyć się w atmosferę miasta, tuż ponad jego taflą, delektując się drinkiem i podziwiając zachody słońca, z jednym z najlepszych widoków w mieście. To wakacyjny azyl na dachu inspirowany kwitnącą łąką pełną życia i kolorów. Dziś możemy wspólnie obserwować, jak wyspa Słodowa wchodzi w etap pełnego rozkwitu!

W/W to nowa odsłona znanej już wszystkim wrocławianom przestrzeni #tużnadmiastem. Nowa, bo z zupełnie nowym, nocnym charakterem. Jeszcze bardziej otwarta, jeszcze bardziej roztańczona, jeszcze bardziej klimatyczna. Do niedawna pod tym adresem goście bawili się na imprezowych Figlach. 

Jednym z najmocniejszych punktów programowych Wdech/Wydech są imprezy weekendowe, na które zapraszani będą artyści z kraju i świata. W każdy piątek przestrzeń W/W zamienia się w parkiet dla miłośników popowych brzmień, a w soboty staje się w elektroniczną stolicą Wrocławia i zachęca wszystkich muzycznych nomadów do bujania się w rytmie ciepłych house’owych beatów. 

W poprzednim tygodniu lokal odsłonił rąbka tajemnicy i opublikował oficjalny plakat weekendowego cyklu zatytułowanego “Wdech”, który obejmować będzie piątki i soboty.

Poznaj harmonogram czerwcowego cyklu “Wdech”:

17.06 W/W GRAND OPENING: Carbon Silesia Festival B4 Party | Fort Romeau, Last Robots, Robsessive

23.06 Novika & Lex, Harper

24.06 SFINKS NA DACHU | Vacos, John Waiter, Maceuki

Za bookingi imprez weekendowych odpowiada C&C Bookings, największa agencja bookingowa w Polsce – skupiająca w swoich szeregach m.in. Catz ‘n Dogz, An On Bast, Jurka Przeździeckiego czy Jacka Sienkiewicza.

W/W to miejsce, które łączy w sobie miłość do natury, polnych kwiatów oraz zapachów lata z miejską tkanką. Dlatego w lokalu znajdziecie między innymi świeże kwiaty, plakaty pełne kolorów oraz drinki na bazie świeżych ziół rosnących na ogromnej zielonej ścianie, albowiem we Wdech/Wydech mieści się największy ogród wertykalny w Polsce.

Wdech/Wydech zaprasza Od poniedziałku do piątku od 15:00, a w sobotę i niedzielę od godziny 12:00.

Facebook: https://www.facebook.com/wdechwydechwroclaw

Instagram: https://www.instagram.com/wdechwydech_rooftop/

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMania Smaku: W tej wrocławskiej pizzerii szanują tradycję, ale nie boją się oryginalnej połączeń smakowych!
Następny artykułKraków ma ,,Damę z łasiczką”, a Wrocław ,,Madonnę pod jodłami” z niezwykłą historią, która może Was zaskoczyć!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.