[NOCLEGI W ZAMKU] 9 zamków na Dolnym Śląsku, w których możesz nocować!

0

Alternatywą dla noclegu w hotelu, pensjonacie, albo agroturystyce, może być nocleg w zamku na Dolnym Śląsku. W naszym regionie nie brakuje historycznych budowli, pięknych pałaców i tajemniczych dawnych królewskich rezydencji. Dziś polecamy Wam, aż 9 zamków, w których możecie nocować!

Nocleg w takim miejscu będzie na pewno niezapomniany. Odrobina luksusu jeszcze nikomu nie zaszkodziła, czasem warto sobie pozwolić na trochę szaleństwa!

Z powrotem

1. Zamek Otmuchów

Zanocuj w XIII-wiecznym zamku w Otmuchowie! W tym niezwykłym miejscu zachowało się wiele średniowiecznych elementów – ukryte komnaty, właz i cela głodowa, schody dla koni, czy przechodni kominek.

Komfortowo urządzone pokoje posiadają wiele historycznych detali. Oczywiście zostały wyposażone w udogodnienia, które sprawią, że Twój pobyt będzie bardzo przyjemny.

Rano skosztuj śniadania serwowanego z zamkowej kuchni i udaj się na spacer po olbrzymim parku!

Cena: od 150zł za noc ze śniadaniem (2 osoby)
Lokalizacja: Otmuchów (blisko Nysy)
Rezerwacja i więcej informacji: tutaj

Z powrotem
Poprzedni artykułBezpłatne zajęcia z crossfitu i jogi dla młodzieży [SPRAWDŹ]
Następny artykułWrocław nocą – co warto zobaczyć? [NAJCIEKAWSZE ATRAKCJE]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.