Noc Muzeów w Sky Tower – zobacz panoramę Wrocławia z 49. piętra zupełnie za darmo!

0
Print
a

Już w sobotę, 20 maja, odbędzie się we Wrocławiu kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia kulturalnego – Noc Muzeów 2023. W tym roku warto odwiedzić również Sky Tower – zupełnie za darmo będzie można wjechać na taras widokowy położony na 49. piętrze!

Wjazd na taras widokowy będzie odbywać się co pół godziny – od 22:00 do 2:00 (22:00, 22:30, 23:00, 23:30, 00:00, 00:30, 1:00, 1:30). Warto zaplanować wizytę wcześniej – obowiązywał będzie limit 50 osób na jeden wjazd. Wejście do wind, które zawiozą chętnych na szczyt Sky Tower, znajduje się od ulicy Gwiaździstej.

Odwiedzający Sky Tower zobaczą Wrocław z najwyższego punktu obserwacyjnego w okolicy, który położony jest na wysokości 200 metrów. Taras widokowy oferuje spektakularne widoki –  szeroką panoramę miasta, jego okolicę, a nawet Karkonosze. To doskonała okazja na niezapomniane wrażenia dla wszystkich, którzy pragną zobaczyć Wrocław z innej perspektywy.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNa wrocławski Rynek powraca Jarmark Świętojański! [SŁONECZNA PLAŻA, ATRAKCJE]
Następny artykułMotocyklowy weekend przy al. Sobieskiego 5 we Wrocławiu! [WSTĘP WOLNY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.