Noc Grozy w Lesie Osobowickim – po raz pierwszy we Wrocławiu!

0

Lubisz się bać? Chcesz poczuć się jak bohater horroru? Dobrze trafiłeś! Noc Grozy to gra terenowa, podczas której uczestnicy w kilkuosobowych grupach przemieszczają się po leśnej, prawie nieoświetlonej ścieżce. Czy jesteście na niej jedyni? A może na każdym kroku czyha na was postać z Waszych najmroczniejszych koszmarów?

Przekonaj się sam, czy jesteś na tyle odważny, by tę wyprawę ukończyć. – mówią organizatorzy dzisiejszego wyjątkowego wydarzenia.

Według miejskich legend w odwiedzanym przez was lesie mają miejsce mroczne, niewyjaśnione zjawiska. Osoby, które go odwiedziły, uważają, że w ciemnych zakamarkach tego miejsca czuć czyjąś obecność, czasem słychać śmiechy i krzyki małego dziecka. Wiązać to się może z tajemniczym, niewyjaśnionym zaginięciem siedmioletniej dziewczynki. Według śmiałków, którzy tam byli, rzeczywistość łączy się w tym miejscu z najgorszymi wytworami naszej wyobraźni. Sprawdź sam, czy to, co mówią, to prawda… Bo najgorsze dopiero przed Wami!

Po roku nieobecności noc Grozy powraca. Tym razem ma być lepiej i strassszniej!
Dłuższa ścieżka, mroczna legenda i więcej potworów, zapewnią niezapomniane, mroczne przeżycia.

Termin: 31.10 – Halloween!
Start: 17:00
Miejsce: Wrocław, Las Osobowicki
Bilety: www.wroclaw.nocgrozy.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTanio i szybko – najlepsi kurierzy
Następny artykułWyjątkowy tytuł dla Wrocławia – Miasto Literatury UNESCO!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.