NobleBet kolejnym legalnym bukmacherem w Polsce. Przyglądamy się sponsorowi piłkarskiego Śląska Wrocław

0

NobleBet to firma, która niedawno dołączyła do grona legalnych bukmacherów w Polsce. Co swoim klientom oferuje bukmacher sponsorujący Śląsk Wrocław?

NobleBet to marka, która we wrześniu tego roku dołączyła do grona kilkunastu legalnych bukmacherów w Polsce. Właściwie to firma NobleBet dołączyła do tego grona już w styczniu, bo właśnie wtedy otrzymała zezwolenie na działalność w Polsce, ale dopiero po blisko 9 miesiącach bukmacher rozpoczął przyjmowanie zakładów, a niedługo później zawarł umowę sponsoringową ze Śląskiem Wrocław. Bukmacher Noblebet jest więc kolejnym przykładem dynamicznego rozwoju rynku hazardowego w naszym kraju. Przyjrzyjmy się więc, kim jest nowy sponsor Śląska Wrocław i co jest w stanie zaproponować swoim klientom.

Co wiemy o bukmacherze NobleBet?

NobleBet jest jednym z kilkunastu bukmacherów w naszym kraju, którzy otrzymali licencję Ministra Finansów na świadczenie zakładów wzajemnych w sieci. Dzięki temu klienci korzystający z oferty NobleBet nie muszą obawiać się problemów które mogą wyniknąć z gry, jak ma to miejsce w przypadku gry u nielegalnych bukmacherów (grozi za to olbrzymia grzywna), choć oczywiście nawet gra u legalnego bukmachera obarczona jest ryzykiem uzależnienia, o czym trzeba zawsze pamiętać. Bukmacher NobleBet jest marką należącą do firmy Polski Bukmacher Sp. z o.o., która mieści się Dąbrowie Górniczej przy ul. Limanowskiego 10. Wiemy zatem, iż mamy do czynienia z polskim bukmacherem. W radzie nadzorczej firmy zasiadła między innymi Agnieszka Wójtowicz, która jest znaną oraz cenioną w branży specjalistką. Co istotne, pracuje ona również dla LV Bet, więc nie jest wykluczone, iż obie marki mogą być w pewien sposób ze sobą powiązane. Warto wiedzieć, że przyznana przez Ministra Finansów licencja nr PS4.6831.28.2017 nie tylko dotyczy marki NobleBet. Otóż Polski Bukmacher Sp. z o.o. 3 stycznia 2019 roku uzyskał zezwolenie na świadczenie zakładów wzajemnych w sieci również za pośrednictwem strony i marki OKbet.pl, która wciąż jest jednak w przygotowaniu. Spółka ta zatem stała się pierwszą firmą w Polsce, która otrzymała jednocześnie zezwolenie na uruchomienie dwóch marek bukmacherskich w naszym kraju. Od września 2019 r. serwis NobleBet został oficjalnie uruchomiony dla klientów, a więc możliwe jest już założenie konta w NobleBet oraz obstawianie e-kuponów.

Jak prezentuje się bukmacher NobleBet?

NobleBet od samego początku stara się wypromować jako ekskluzywny bukmacher. Już sama nazwa może to nam zasugerować, gdyż dosłowne tłumaczenie słowa noble oznacza szlachetny. Kampania reklamowa skupiona jest na postaci starszego i niezwykle eleganckiego gentlemana. Dzięki temu można mieć wrażenie, iż oferta tego bukmachera stoi na wysokim poziomie. Jak można wyczytać bezpośrednio na stronie bukmachera, grupa pasjonatów stworzyła tutaj elitarny, nowoczesny oraz bezpieczny klub gracza, dzięki któremu można liczyć na emocje i obsługę na najwyższym poziomie. NobleBet chwali się tym, iż przygotował ofertę odpowiadającą najbardziej wymagającej klienteli. Ten wyższy poziom utrzymywany jest także poprzez liczne bonusy i promocje, które mają za zadanie zachęcić klientów do korzystania z usług NobleBet.

Co klienci znajdą w ofercie?

NobleBet chwali się tym, iż w swej ofercie łączy tradycję najlepszych praktyk z nowoczesnością na miarę XXI wieku. Pod względem dostępnych dyscyplin sportowych raczej nie powinniśmy spodziewać się rewolucji. W katalogu bukmachera znajdują się zarówno zakłady przedmeczowe jak i zakłady LIVE. Osoby zainteresowane obstawianiem zakładów bukmacherskich w sieci znajdą tu ofertę na mecze piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki, hokeja, zawody narciarskie, wyścigi żużlowe, samochodowe, rzutki czy snooker. NobleBet uzupełnia swą ofertę przedmeczową o krykiet, badminton, piłkę wodną, bilard czy podnoszenie ciężarów, które nie jest tak często spotykane wśród propozycji legalnych bukmacherów w Polsce. W ofercie NobleBet znajdziemy takżę e-sport oraz sporty wirtualne. Można zatem stwierdzić, że jednak NobleBet pod względem dostępności zakładów bukmacherskich nie wprowadza nic nadzwyczajnego na rynku. Nie zapominajmy jednak, iż wciąż mamy do czynienia z debiutantem. Bukmacher ten oprócz kilku bonusów i promocji dla graczy zapewnia system szybkich wypłat, dzięki czemu środki z wygranych kuponów mogą się znaleźć na koncie bankowym gracza już nawet po 10 minutach.

NobleBet i Śląsk Wrocław

Choć NobleBet dopiero zaczyna swą przygodę z branżą bukmacherską w Polsce, to już nawiązał współpracę z jednym z największych klubów piłkarskich w Polsce – Śląskiem Wrocław. Umowa sponsorska zawarta została na 3 najbliższe sezony, włączając w to ten obecny. Z okazji nawiązanej współpracy bukmacher przygotował specjalny bonus dla kibiców wrocławskiego klubu – każda osoba posiadająca karnet na mecze Śląska w sezonie 2019/2020 (wystarczy posiadać karnet na rundę jesienną) może otrzymać od NobleBet 50 zł na grę, bez konieczności wpłaty pierwszego depozytu. Aby otrzymać bonus należy na specjalny adres e-mail bukmachera przesłać potwierdzenie zakupu karnetu. Współpraca Śląska Wrocław i bukmachera NobleBet rozpoczęła się więc od mocnego akcentu.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułProfesor Jan Miodek będzie zapowiadać przystanek w MPK [POSŁUCHAJ]
Następny artykułKoncerty Wrocław – co jest grane? [18-24 listopada]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.