Neony LED od Ledsy, które możesz powiesić na ścianie

0

Szukasz pomysłu na aranżację przestrzeni z ciekawym podświetleniem? Zobacz zjawiskowe neony LED, które możesz powiesić na ścianie w swoim mieszkaniu, domu lub w firmie!

Zobacz przepiękne neony ledowe, które mogą przedstawiać dowolny napis, grafikę, logo, a nawet całą sentencję! Wrocławski producent neonów, marka Ledsy to lokalna manufaktura z własnym parkiem technologicznym, która jeżeli tylko zechcesz, wykona dla Ciebie dowolny projekt. A wizualizację projektu wraz z wyceną otrzymasz zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań!

Wrocławski producent neonów LED z realizacjami na całym świecie oraz własnym neon roomem w Galerii Złote Tarasy.

W Ledsy znają się na rzeczy, a ich neony zdobią witryny globalnych i cenionych firm na całym świecie, o czym świadczą realizacje dla takich firm jak Lancome, Garnier, Lot, Yes, Gillette, Durex, Nespresso, Local Heroes. Natomiast w Warszawskiej Galerii Złote tarasy powstał własny neon room marki, w którym można było podziwiać jakość oferowanych przez brand produktów.

Jako wrocławski serwis informacyjny piszemy Wam o tym, bo poza pełnieniem misji dziennikarskiej i dostarczaniem Wam rzetelnych i sprawdzonych informacji o Wrocławiu, lubimy również wspierać lokalne biznesy i przedsięwzięcia.

Neony na ścianie, które rozświetlą dowolną przestrzeń Twojego domu, mieszkania albo firmy!

Neony na ścianę to nowoczesna, niezwykle atrakcyjna dla oczu oraz bardzo oszczędna forma oświetlenia przestrzeni, którą w dodatku można personalizować wedle własnych potrzeb i oczekiwań.

Rynek zalewa głównie fala dostępnych i gotowych neonów ledowych pochodzenia azjatyckiego, co niestety często wiąże się z mizerną jakością wykonania, ale i relatywnie niską ceną. Niestety, nie wyglądają tak jak zdjęcia z realizacji, które widzisz powyżej.  Na szczęście są w Polsce firmy, takie jak wrocławskie Ledsy, gdzie stawia się na najwyższą jakość wykonania oraz pełną dowolność customizacji projektu. I gdzie można zlecić wykonanie neonu na zamówienie. A to też nieczęsto spotykana dogodność.

Twój własny neon z napisem, sentencją , logo lub grafiką!

Neon LED może przedstawiać dowolny napis, sentencję, grafikę lub logo. Plusem takiego rozwiązania poza rzecz jasna możliwością produkcji dowolnego produktu jest oczywiście wspomniana wyżej jakość. Użycie klasowych komponentów, precyzja produkcja i ręczny montaż czynią z tych neonów produkt godny polecenia.

Darmowe wizualizacje i niezobowiązujące wyceny

Wejdź na stronę ledsy.eu i skorzystaj z opcji darmowej wizualizacji oraz niezobowiązującej wyceny. Jeśli akurat poszukujesz koncepcji na energooszczędne oświetlenie, inne niż większość dostępnych form oświetlenia, to neony LED są w tym przypadku doskonałą opcją.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSantander Letnie Brzmienia 2023 we Wrocławiu [PROGRAM, BILETY]
Następny artykułLato z Vertigo Summer Blues Festival – ruszył jedyny bluesowy festiwal we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.