Natalia Nykiel wraca do Wrocławia z nową płytą [KONKURS]

0
a

15 listopada w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu wystąpi Natalia Nykiel. Artystka podczas koncertu zaprezentuje materiał z nowego albumu „Discordia”, który ukazał się 20 października.

Występ we wrocławskim Centrum Koncertowym A2 będzie częścią trasy „Total Tour”, na którą złoży się pięć ekskluzywnych koncertów. Każdy z nich będzie koncepcyjnym widowiskiem, podczas którego obok nowej muzyki istotną rolę odegra przemyślana oprawa.

W ramach „Total Tour” Natalia Nykiel po raz pierwszy zaprezentuje materiał z drugiej płyty „Discordia”. Wydawnictwo ukaże się 20 października.  Artystka jest w dużej mierze odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty. Tytułowa „Discordia” to niezgoda na nowe i wątpliwe zasady, które próbuje narzucać dzisiejszy świat. Zawarte na albumie utwory można odczytywać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą zarówno na gruncie artystycznym, jak  i w życiu.
Nykiel_Zdj_plakatowe_RGB_s

Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia. Wśród gości na płycie pojawiają się Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski. Na edycji specjalnej albumu znalazły się również dodatkowe utwory wyprodukowane przez Duita i zespół Kamp!

Bilety  na koncert dostępne są w sieciach Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert oraz online na www.evetim.pl

Preorder płyty:
http://www.empik.com/discordia-limitowana-edycja-z-autografem-nykiel-natalia,p1167254105,muzyka-p

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/pg/NykielNatalia/events/?ref=page_internal

——————————————————————–

KONKURS:

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 2 podwójne zaproszenia na koncert we Wrocławiu oraz 2 płyty Natalii.
Print

Chcesz wygrać płytę, napisz: PŁYTA + opisz dlaczego to własnie Ty powinieneś ją wygrać
Chcesz wygrać zaproszenia na koncert, napisz: KONCERT + opisz dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy oddać podwójne zaproszenie.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 10 listopada do godz. 21:00. Zwycięzców ogłosimy 11 listopada.

( Jedna osoba może wygrać zarówno płytę, jak i zaproszenie 🙂 )

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBurgweide – największy obóz pracy przymusowej w Breslau
Następny artykułW Arkadach Wrocławskich otworzono dziś nowe kino – OH KINO
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.