W Arkadach Wrocławskich otworzono dziś nowe kino – OH KINO

0

26 października w Arkadach Wrocławskich otwarte zostało pierwsze we Wrocławiu OH KINO. Ma być to miejsce, które połączy w sobie zalety multipleksu z kameralną, atmosferą mniejszych obiektów. OH KINO to sieć kin wyróżniająca się nowym spojrzeniem na rozrywkę kinową.

OH KINO to połączenie najlepszych cech multipleksu – nowoczesnych systemów projekcji obrazu i dźwięku oraz bogatej oferty repertuarowej z najlepszymi cechami dawnej kinematografii: kameralną atmosferą lokalnego kina w artystycznym wystroju retro. Tak też będzie w OH KINO w Arkadach Wrocławskich. – W Arkadach Wrocławskich zaproponujemy szeroką ofertą filmową – zarówno przebojowy repertuar gorących filmowych premier, jak i kino dla koneserów. Na każdy dzień tygodnia przygotowaliśmy także atrakcyjną ofertę promocyjną– mówi Paweł Trojan Prezes OH KINO.

OH KINO 2

W nowym kinie do dyspozycji widzów będzie 10 klimatyzowanych sal wyposażonych w najwyższej klasy systemy dźwiękowe, cyfrową technologię projekcji filmów oraz fotele klasy PREMIUM. – Wnętrze nawiązywać będzie wystrojem do złotej ery kina z naturalnymi drewnianymi okładzinami układającymi się we wzory zaczerpnięte z epoki Art Deco. Poza tym w naszym foyer widzowie będą mieli do dyspozycji oryginalne przedwojenne fotele vintage, które zostały poddane specjalistycznej renowacji z zastosowaniem ekologicznych duńskich tkanin Svensson – dodaje Paweł Trojan.

W OH KINIE będzie także bar z szeroką ofertą produktów, w tym zdrową żywnością. Nie zabraknie też udogodnień dla osób niepełnosprawnych -specjalnych miejsc kinowych oraz osobnej toalety. Ponad to będzie można wejść do środka z psem przewodnikiem. Na pierwsze seanse w OH KINIE w Arkadach Wrocławskich można wybrać się już 26 października.

Szczegóły dotyczące kina i aktualny repertuar znajdziecie na www.ohkino.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNatalia Nykiel wraca do Wrocławia z nową płytą [KONKURS]
Następny artykułOtwarcie krytych lodowisk już w najbliższą sobotę!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.