Naprzeciwko Sky Tower stanie najwyższy budynek biurowy we Wrocławiu!

0

Liczący 14 pięter biurowiec Wielka 27 będzie najwyższym budynkiem biurowym we Wrocławiu. Szklana elewacja z zaokrąglonymi narożnikami doda lekkości strzelistej bryle budynku i doskonale doświetli powierzchnie najmu okalające centralnie zaprojektowany trzon komunikacyjny i sanitarny.

Projektowana powierzchnia biurowa na każdej kondygnacji wynosi od 600 do 700 m2, zostanie wybudowana jako open- space, aby móc ją dowolnie zaaranżować zgodnie z potrzebami przyszłych najemców. Zewnętrzne ściany będą w całości przeszklone, z wysokimi od podłogi do sufitu, uchylnymi kwaterami okiennymi z podwójnym szkleniem niwelującym hałas dobiegający z ulicy.

Z wyższych pięter rozciągać się będzie wspaniały widok na miasto, a z najwyższych nawet na pobliskie pasma górskie okalające Równinę Wrocławską. Część biur posiadać będzie wyjście na taras do wyłącznej dyspozycji najemcy.W reprezentacyjnym, wysokim na 2 kondygnacje holu wejściowym znajdzie się całodobowa recepcja, która czuwać będzie nad komfortem i bezpieczeństwem najemców. Pracownicy recepcji przeprowadzą gości przez system kontroli dostępu do budynku oraz będą czuwać nad pozostałymi systemami bezpieczeństwa, jak monitoring, SSP i BMS.

  • Powierzchnia biurowa: 8832,99 m2
  • Powierzchnia handlowa : 336,32 m2
  • Ilość kondygnacji : 15
  • Ilość kondygnacji podziemnych: 4

Termin zakończenia inwestycji to czwarty kwartał 2022 roku.

mat. inwestor i2 development

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBarberzy dla WOŚP w Galerii Dominikańskiej – możesz się ostrzyc i pomóc!
Następny artykułBezpłatny teatr dla dzieci przez cały rok w Arkadach Wrocławskich!
Odkryj Wrocław na nowo