Największe targi mody autorskiej – Fashion Meeting już 12 i 13 października we Wrocławiu

0

Wielkimi krokami zbliżają się najbardziej znane w tej części Polski targi mody polskich niezależnych projektantów – Fashion Meeting. Tym razem targi będą częścią Festiwalu Świadomych Zakupów, który rozgości się we Wrocławiu w Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń przy ul. Tramwajowej 1-3 w dniach 12-13 października.

Będzie to wydarzenie łączące w sobie kilka imprez, z których wszystkie jednak mogłyby solidarnie krzyknąć: #kupujświadomie ! Wstęp bezpłatny.

 Akcent świadomych zakupów to element, który zaznacza się już w samej nazwie nadchodzących targów. Mowa o targach mody Fashion Meeting – Kupuj Świadomie (www.fashionmeeting.pl). Mamy do czynienia z 22. już edycją tego wydarzenia, co świadczy o jego niewątpliwym sukcesie i wysokiej jakości ofercie, które z każdą kolejną edycją zaskakuje uczestników czymś nowym.

Nie inaczej będzie i tym razem. Te niepowtarzalne i największe zarazem targi mody oraz wzornictwa wpisały się już na dobre w najnowszą historię Wrocławia. Powodów ku temu jest wiele!

Fashion Meeting to korepetycje z tego, jak nie zatracić się w ciemnych stronach współczesnej konsumpcji, jak kupować świadomie i współtworzyć świat mody, zamiast być jedynie jego odbiorcą i obserwatorem. Wyklaruj swój własny smak, by czerpać inspiracje i inspirować innych!

Na miejscu powitamy aż dwustu wystawców i ponad pięćdziesiąt tysięcy produktów, wśród których swojej premiery doczeka się wiele niezwykłych kolekcji! Nadmieńmy, że chodzi tu o naszych rodzimych projektantów, którzy przyjadą na targi z różnych zakątków Polski.

Moda męska, moda damska, dziecięca, wzornictwo i sztuka – wszystkie te dziedziny spotkają się ze sobą w jednym miejscu i czasie, odsłaniając przed nami bogactwo wyboru. Podobnie jak w poprzednich edycjach, będzie można porozmawiać z projektantami osobiście, zakupić na miejscu dostępne modele oraz zamówić rzeczy na miarę. Co ważne, uczestnictwo w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatne.

Modna odzież, torby, akcesoria, biżuteria, rękodzieło, wzornictwo użytkowe, grafika, design roślinny… Fashion Meeting pomieści w sobie tyle i więcej, czekając na Państwa wraz z towarzyszącymi mu wydarzeniami.

Równolegle z targami Fashion Meeting w Zajezdni Dąbie odbędą się wydarzenia towarzyszące, które współtworzą istną ucztę dla osób ceniących sobie piękno, zdrowie, unikalne wzornictwo, sztukę, pyszne jedzenie i świadome zakupy. Tymi wydarzeniami będą: Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Dzikie Targi – festiwal wnętrz tropikalnych oraz nowe wydarzenie na kulinarnej mapie Wrocławia: Dzika Uczta Orientalna – zlot food truck’ów, podczas której oryginalne gastrowozy i najlepsze koncepty restauracyjne oferujące dania orientalne nakarmią wszystkich głodomorów.

Dwudziesta druga edycja targów Fashion Meeting to cały kompleks wydarzeń. Zachęcamy, aby kupować świadomie – produkty, które powstały z pasji, tworzone lokalnie w małych firmach, z poszanowaniem ludzkiej pracy. Podczas targów będą czekać na Was firmy, które samodzielnie tworzą swoje produkty z poszanowaniem zasad sprawiedliwego handlu i środowiska naturalnego.

 WSTĘP BEZPŁATNY

Zapraszamy do Wrocławia na ul. Tramwajową 1-3. Już w dniach 12-13 października, w godzinach 11-18, Zajezdnia Dąbie – CK Czasoprzestrzeń uraczy Państwa modową, piękną, artystyczną i wartościową odżywczo ucztą.

Szczegóły imprez odbywających sie równolegle z targami Fashion Meeting znajdziecie na wydarzeniach na Facebook’u:


Fashion Meeting vol. 22
www.facebook.com/events/310401372957958

Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty
www.facebook.com/events/2359770927420335

Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji
www.facebook.com/events/906268113099830

Dzikie Targi
www.facebook.com/events/311748022798866

Dzika Uczta Orientalna – zlot food truck’ów
www.facebook.com/events/522140531689688 

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych
Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań
Organizatorzy: Fashion Meeting, Natural Beauty, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Dzikie Targi, Dzika Uczta

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSportowcy dzieciom – charytatywny event we Wrocławiu!
Następny artykułByło torowisko, powstanie park! [KOLEJ NA ZIELEŃ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.