sklepy z roślinami
a

Od pospolitych do najbardziej egzotycznych gatunków. Te wrocławskie sklepy oferują całą gamę roślin, które zachwycą każdego miłośnika natury. Sprzedawcy doradzą też, który gatunek wybrać w zależności od Waszych umiejętności dbania o rośliny i Waszego gustu.

Oto najlepsze naszym zdaniem sklepy z roślinami we Wrocławiu.

Parapet

Motto sklepu: Roślin nigdy za wiele! Znajdziecie tu rośliny pasujące do salonu, sypialni, biura a nawet łazienki. By odetchnąć świeżym powietrzem, warto zadbać o wnętrze swoich domów, zazieleniając je. Członkowie Parapetu podpowiedzą jakie rośliny wybrać i krok po kroku pokażą jak o nie dbać, żeby stały się nieodłączną częścią Waszego zdrowszego i lepszego życia.

W sklepie znajdziecie:


Jungle Boogie Studio


Jungle Boogie powstało z miłości do zielonego, z zachwytu tym co się wspina, płoży, rozrasta, zwisa, zarasta. ,,Dla nas rośliny to dużo więcej, niż tylko zielone tło. Uwielbiamy patrzeć na nowy rozwijający się liść, podziwiać energię nowych pędów i czuć się ze wszystkich stron obrośnięci.” – mówią właściciele. Stworzyli swój kawałek dżungli, do którego zapraszają mieszkańców.

Znajdziecie tu przede wszystkim rośliny tropikalne ze wszystkich stron świata. Rośliny możecie zamówić z dostawą do domu. 

W sklepie znajdziecie:

 • Rośliny doniczkowe
 • Donice i osłonki
 • Makramowe kwietniki
 • Akcesoria do pielęgnacji roślinAdres: ul. Prądzyńskiego 13, Wrocław
  Strona www: www.jungleboogie.pl

Rośliny

Rośliny to tandem ludzi i tego co wyrasta z ziemi. Miejsce to było pierwszym, takim roślinnym projektem we Wrocławiu. Znajdziesz tu rośliny, które naturalnie położą się zwisając w dół lub są pnączami wspinającymi się ku górze. Na tych, którzy nie mają w swym mieszkaniu zbyt wiele miejsca czekają roślinne maluchy, a Ci którzy chcą wypełnić przestrzeń maksymalnie, ucieszą kilkumetrowe palmy, dorodne fikusy w formie drzewa i inne olbrzymie gatunki.

W sklepie znajdziecie:

Mała szklarnia

Właściciele Małej szklarni mają serce do roślin i tą miłością chcą obdarować innych. Oprócz możliwości zakupu roślin dla osób prywatnych, Mała szklarnia oferuje również kompleksowe usługi dla firm. Wspólnie zaaranżują Twoją przestrzeń biurową. Pomogą Ci skrupulatnie dopasować rośliny, przesadzą je i przywiozą w pięknych donicach oraz osłonkach.

To nie wszystko! Mała szklarnia to również baza wiedzy oraz warsztaty, np. te z pielęgnacji roślin doniczkowych.

W sklepie znajdziecie:

 • Rośliny doniczkowe
 • Donice i osłonki
 • Makramy
 • Lasy w słoiku
 • Artykuły ogrodnicze
 • Akcesoria do pielęgnacji roślinAdres: ul. Stysia 39, Wrocław
  Strona www: malaszklarnia.pl

Nature Concept

Nature Concept jest tworzone z pasji twórczej i miłości do natury. Znajdziecie tu przede wszystkim niepowtarzalne lasy w szkle. ,,To miejsce, to dla nas zgłębianie tajemnicy zgodnie z jej naturą, Nigdy! – przeciwko niej. Przy kreowaniu lasów zamkniętych w szkle odnajdujemy równowagę, spokój i harmonię.” – mówi właściciela.

Ideą Nature Concept jest zainspirowanie ludzi do przyrody. Kompozycje w szkle nie pełnią tylko funkcji pięknej dekoracji ale również uświadamiają ludzi o niesamowitym wpływie przyrody na człowieka i korzyściach dla zdrowia.

W sklepie znajdziecie:

Sprawdź również:
We Wrocławiu działa EkoBus – dowiezie produkty prosto z pola do Twojego domu!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRuch tramwajowy wraca na pl. Orląt Lwowskich – koniec objazdów dla kierowców
Następny artykułGigantyczne labirynty kukurydziane pojawiły się w okolicy Wrocławia!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.