Na Patio w OVO Wrocław odbędzie się kolejny BEZPŁATNY koncert jazzowy!

0

Za nami kolejny letni koncert na Patio w OVO Wrocław, a organizatorzy już zapraszają na nowe muzyczne wydarzenie! Cotygodniowe emocje dostarczą nam jak zawsze znani i utalentowani wokaliści oraz ich towarzysze.

Już w najbliższy piątek na Patio w Ovo wystąpią Krzysztof Żesławski i Natalia Lubrano w projekcie upamiętniającym Agnieszkę Osiecką.

Piątkowy koncert zaplanowany jest na godzinę 19, a wstęp jest darmowy.

Najważniejsze informacje

OSIECKA JAZZOWO to muzyczny projekt znanego wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego współpracującego z zespołami Tax Free i Wolna Grupa Bukowina, który do współpracy zaprosił charyzmatyczną wokalistkę NATALIĘ LUBRANO. Krzysztof Żesławski od wielu lat jest propagatorem twórczości Agnieszki Osieckiej, pełni również funkcję kierownika muzycznego Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” we Wrocławiu.

Pod koniec listopada 2016 r. ukazała się płyta zatytułowana „Osiecka Jazzowo”, którą piosenkarka nagrała wspólnie  z kwartetem Krzysztofa Żesławskiego ku czci Agnieszki Osieckiej. 

SKŁAD:
NATALIA LUBRANO- śpiew
KRZYSZTOF ŻESŁAWSKI- gitary
PIOTR DZIUBEK- fortepian, akordeon

Wydarzenie: Koncert ,,Osiecka Jazzowo”
Termin: 30.07.2021
Godzina: 19:00
Miejsce:
 Patio w OVO Wrocław
Więcej informacji na stronie organizatora.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTory wrotkarskie przy ul. Sukielickiej w Parku Tysiąclecia będą czynne do połowy września
Następny artykułW tym hotelu na Dolnym Śląsku powstała tężnia solankowa!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.