Muzyczna uczta na zielonym tarasie Wroclavii [VERTIGO SUMMER JAZZ FESTIVAL]

0

Wroclavia zaprasza na niezwykły wieczór, będący muzyczną i duchową podróżą. W środę 26 lipca na zielonym tarasie centrum wystąpi znany i ceniony przez światową publiczność Wojciech Mazolewski wraz z zespołem.

Artysta w swojej twórczości od wielu lat łączy jazz z rockiem. Jako jeden z najczęściej grających poza granicami naszego kraju, laureat prestiżowych nagród muzycznych, z sukcesem prezentuje nowe oblicze polskiego jazzu w Europie, Ameryce Południowej i Japonii.

Na tarasie Wroclavii Wojtek Mazolewski Quintet zaprezentuje najnowszą płytę „Spirit To All”, która jest zamkniętą w dźwiękach historią o uczuciach i stanach ducha.  Koncert jest częścią Vertigo Summer Jazz Festival, który co roku gromadzi utalentowanych artystów oraz muzycznych koneserów. Dla wielu słuchaczy festiwal stanowi wyjątkową okazję do odkrycia różnorodności jazzu, począwszy od tradycyjnych brzmień po nowoczesne interpretacje.

Wroclavia od pięciu lat aktywnie uczestniczy w Vertigo Summer Jazz Festival. Na jeden wieczór nasz zielony taras zamienia się w tętniącą jazzem, wyjątkową muzyczną przestrzeń. Ważną częścią naszej społecznej aktywności, jest współpraca z wrocławskimi ośrodkami kultury, takimi jak Vertigo Jazz Club & Restaurant, organizator festiwalu. Cieszy fakt, że i w tym roku możemy zaproponować naszym klientom tak wyjątkowe wydarzenie, jakim jest koncert zespołu Wojciech Mazolewski Quintet. Zapowiada się prawdziwie relaksująca uczta, idealna na lipcowy wieczór – mówi Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii.

W skład zespołu Wojtek Mazolewski Quintet poza liderem wchodzą: perkusista Piotr Chęcki, pianista Oskar Török, kontrabasista Marcel Baliński i saksofonista Tymek Papior. Zespół jest ceniony za talent, wszechstronność, kreatywność i świetną współpracę. To elementy niezbędne w tworzeniu unikalnej muzyki, przekazującej słuchaczom emocjonalne i pełne pasji utwory w doskonałym wykonaniu.

Koncert rozpocznie się w środowy wieczór 26 lipca o godzinie 20:00 na poziomie +2 Wroclavii i potrwa dwie godziny. Bilety można kupić na stronie https://vertigojazz.pl/pl/summer-jazz-festival.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOchrona przeciw alergenom. Funkcja ochronna samochodowych filtrów powietrza przeciw alergenom. Czyste powietrze w Twoim samochodzie.
Następny artykuł4 bezpłatne Kina plenerowe we Wrocławiu, które warto odwiedzić [PROGRAM]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.