Można zobaczyć luksusowy apartamentowiec na Nadodrzu i panoramę Wrocławia

0

Już w najbliższy piątek i sobotę będzie można po raz pierwszy obejrzeć nowy luksusowy apartamentowiec na Nadodrzu.

Aby wejść do środka i zobaczyć m.in. panoramiczny widok z podwójnych tarasów, wystarczy zapowiedzieć się telefonicznie.

3 i 4 lipca Bouygues Immobilier organizuje dni otwarte w swojej najbardziej prestiżowej inwestycji we Wrocławiu – Centreville przy skrzyżowaniu ul. Drobnera i Śrutowej. To pierwsza szansa na to, aby przyjrzeć się temu niezwykłemu budynkowi także od środka.

 Co warto zobaczyć?

Do budynku wchodzi się przez reprezentacyjne lobby z grafiką starego Wrocławia, mijając po drodze inne gustowne detale. Na wielu zwiedzających największe wrażenie zrobi panoramiczny widok, który rozlega się z najwyżej położonych dwupoziomowych apartamentów. Z przestronnych tarasów można podziwiać Odrę, Ostrów Tumski i Rynek. – Podwójne tarasy i okna niektórych apartamentów wychodzą na kilka stron Wrocławia – podkreśla Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska. – Warto sprawdzić osobiście wszystkie walory luksusowych mieszkań w samym sercu miasta – przekonuje.

Centreville, który powstał w miejscu pamiętnego niedokończonego budynku, imponuje także z zewnątrz. Elewacja z pełnej cegły mieni się odcieniami brązów i szarości, duże drewniane okna z aluminiowymi opaskami przyciągają wzrok, a dynamiczna forma budynku wzbudza zainteresowanie.

Aby umówić się na zwiedzanie Centreville, należy zadzwonić na bezpłatną infolinię (800 123 123). Drzwi są otwarte w piątek w godz. 12.00 – 18.00 i w sobotę w godz. 10.00 – 18.00.

W ważnym miejscu Wrocławia

Centreville wypełnił pierzeję na granicy Nadodrza, wpisując się w atmosferę tej części miasta. – Cieszymy się, że to nam przypadło dokończenie ważnego elementu miejskiego krajobrazu. Centreville powstał w prestiżowej lokalizacji, która bez wątpienia zasługuje na architekturę i wykonanie z najwyższej półki – twierdzi Cezary Grabowski. Budynek został zaprojektowany przez uznaną pracownię architektoniczną Zbigniewa Maćkowa. Inwestorom i architektom udało się wkomponować nowoczesny projekt w urbanistyczny kontekst miejsca. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Mamy nadzieję, że połączenie tradycji i nowych trendów architektonicznych spodoba się wszystkim wrocławianom, których serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego niezwykłego budynku – zachęca Cezary Grabowski.

W 6-piętrowym Centreville znalazło się 69 apartamentów o wielkości od 31 do 142 mkw. Oprócz nich jest tu 10 lokali usługowych oraz duży garaż podziemny. Część mieszkań i lokali wciąż czeka na właścicieli. Dostępne są apartamenty trzypokojowe, czteropokojowe i pięciopokojowe. Z okazji dni otwartych są one objęte ofertą specjalną.

Centreville to jedna z siedmiu inwestycji Bouygues Immobilier Polska we Wrocławiu. Pozostałe to: Perspective – Wille Miejskie (zapowiedziana na Kowalach), Zajezdnia Wrocław (realizowana także na Nadodrzu), Jagiełły 6 na Kępie Mieszczańskiej, Wyspiańskiego 11, Belleville przy ul. Pięknej i Villa Alouette przy parku Grabiszyńskim.

Bouygues Immobilier to firma deweloperska o zasięgu międzynarodowym, z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie. W Polsce działa od 2001 roku i od tego czasu zrealizowała 45 inwestycji w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu – łącznie na ponad 6100 mieszkań.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRuszają bezpłatne szkolenia komputerowe dla seniorów z Wrocławia!
Następny artykułLokum Villa Nova — wrocławskie osiedle willowe
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.