Lokum Villa Nova — wrocławskie osiedle willowe

0

Jeżeli masz konkretne oczekiwania względem swojego przyszłego mieszkania, to powinieneś sprawdzić ofertę Lokum Dewelopera. Nowa inwestycja, jaką jest osiedle willowe w Kowalach na pewno zachwyci nawet najbardziej wymagających.

Kameralne budynki, nowoczesna linia architektoniczna, elegancka przestrzeń skąpana w zieleni. To wszystko blisko centrum, jednak z dala od szumu wielkiego miasta.

Twoje mieszkanie powinno być komfortowe, dobrze zlokalizowane i oferować znacznie więcej niż betonowe blokowiska? Wrocławskie osiedle willowe Lokum Villa Nova to miejsce zaprojektowane z myślą o osobach, które szukają luksusu oraz bezpieczeństwa. Nowoczesna architektura wtopiona w zielony krajobraz spełni wszystkie oczekiwania singli, rodzin oraz seniorów.

Mieszkania z ogródkiem od Lokum Deweloper

Mieszkania na Kowalach powstają przy ulicy Jaskółczej (Lokum Villa Nova). Być może to właśnie tutaj zameldujesz się niebawem. Inwestycja przykuwa uwagę atrakcyjną lokalizacją — znajduje się w zacisznej dzielnicy, a zarazem oferuje doskonałą komunikacją z pozostałymi częściami miasta. Warto zauważyć, że Lokum Deweloper zadbał tutaj nie tylko o wygląd 3-piętrowych budynków (jasne elewacje, przeszklenia), ale też teren wokół nich.

Mieszkania z ogródkiem znajdują się na parterze. Lokale na wyższych kondygnacjach mają balkony lub słoneczne tarasy. Wszyscy mieszkańcy mogą korzystać ze wspólnych części rekreacyjnych — ścieżek i elementów małej architektury. Są one obsadzone kwiatami. Magnolia, hortensja, lawenda, miskant chiński i wiele innych tworzą imponujące kaskady.

Samo osiedle willowe na Kowalach znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Przecinające się ścieżki są idealnym miejscem treningowym dla osób prowadzących aktywny tryb życia (biegaczy, rowerzystów, spacerowiczów).

Wybierz mieszkania willowe we Wrocławiu

Inwestycja obejmuje 6 niskich budynków, w których znajduje się łącznie 98 funkcjonalnych mieszkań. W Kowalach nie znajdziesz drugiego takiego miejsca. Kupując luksusowy apartament zyskujesz:

  • nowoczesne wnętrza, starannie rozplanowane, stwarzające szerokie możliwości aranżacyjne,
  • wyjątkowy klimat, na który wpływa zainstalowana w każdym mieszkaniu klimatyzacja,
  • poczucie bezpieczeństwa, co zapewniają drzwi antywłamaniowe i rolety zewnętrzne, ogrodzenie terenu oraz całodobowy monitoring,
  • jasne i przestronne przestrzenie, które udało się uzyskać dzięki dużym przeszkleniom oraz wykończeniu wnętrz przy pomocy m.in. płytek gresowych,
  • dostęp do pergoli, ławeczek, placu zabaw dla najmłodszych.

Ponadto na terenie wrocławskiego osiedla willowego znajdują się garaże podziemne oferujące dużo miejsc parkingowych. Właściciele mieszkań otrzymują do swojej dyspozycji duże komórki lokatorskie, idealne do przechowywania sprzętu sportowego, przetworów czy opon.

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości, mieszkania willowe we Wrocławiu na pewno Cię zainteresują. To nowoczesna i komfortowa przestrzeń, która zapewnia spokój oraz ochronę prywatności.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMożna zobaczyć luksusowy apartamentowiec na Nadodrzu i panoramę Wrocławia
Następny artykułWielkie świętowanie Dnia Psa w Kopalni Wrocław
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.