To jest ewenement na skalę światową. Dokładnie Molesta Ewenement. Kultowy zespół który powraca na scenę.

Już 22 sierpnia Molesta zagra koncert na wrocławskim HotSpocie. Będzie to jeden z nielicznych koncertów składu w tym sezonie.

Tuż przed zakończeniem wakacji na wrocławskim HotSpocie będzie można posłuchać kultowego brzmienia hiphopowego. Na scenę wbiegnie Molesta Ewenement, zespół który 5 lat temu przerwał koncertowanie.

Vienio, Włodi i Pelson na żywo to persony, które trzeba zobaczyć i których należy posłuchać przynajmniej raz w życiu.

Nawet jeśli jesteśmy zaledwie umiarkowanymi fanami rapu. Wrocławski koncert jest zaledwie jednym z pięciu, który ekipa zagra w tym roku. Trzy z tych koncertów już się odbyły, czwarty to udział w festiwalu Open’er Park 1 sierpnia.

Gdyby nie Molesta, nigdy bym nie rapował, a Skandal to dla mnie najważniejsza polska płyta – mówił na łamach portalu rapnews.pl idol młodego pokolenia, Żabson.

Historię zespołu można prześledzić choćby w filmie dokumentalnym, który w październiku 2020 roku pojawił się w serwisie Netflix. Członkowie Molesty opowiadają o tym, jak wyglądała ledwo co raczkująca scena hip-hopowa w połowie lat 90. ubiegłego wieku.

Molesta Ewenement to wraz z Kaliber 44, Waldemarem Kastą, Hemp Gru, Slums Attack czy Nagłym Atakiem Spawacza, ikona polskiego rapu. Zespół został założony w 1995 roku przez wspomnianych Włodego i Vienia, uzupełniony po chwili przez Marka Andrasika, znanego jako Kaczy. Ten jednak opuścił duo po 3 latach.

Pierwsza płyta Molesty to 1998 rok i słynny Skandal. Single Armagedon i Wiedziałem, że tak będzie były absolutnymi hitami. Ewenement to drugi krążek Molesty i pojawił się w 1999 roku. Rok później rynek usłyszał płyt Taka płyta, w 2001 Radio Ewenement 5G FM. Nigdy nie mów nigdy została wydana po pięciu latach przerwy, a w 2008 pojawiła się Molesta + kumple.

Bilety do zakupienia w cenie od 79 PLN w aplikacji Going.

Kto: Molesta

Gdzie: HotSpot Wrocław, ul Wejherowska 34

Kiedy: 22 sierpnia 2021, godz: 20:00

Bilety: I pula – 79 PLN,  II pula – 89 III pula – 99

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKilkudziesięciu wystawców z całej Polski. Po raz czwarty kiermasz ogrodniczy na Partynicach!
Następny artykułDużo zmian w rozkładach jazdy MPK [SPRAWDŹ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.