Mistrzowska sztuka tatuażu i zabytkowe amerykańskie pojazdy – weekend w Hali Stulecia!

0

Już 18-19.02.2023 na płytę główną wyjadą zabytkowe amerykańskie pojazdy, wokół których ponad 200 artystów z całej Polski będzie zajmować się mistrzowską sztuką tatuażu. Kustomhead i Wrocław Tattoo Show jednoczą siły po raz drugi, aby dostarczyć Wam wyjątkowych wrażeń. Na obie imprezy obowiązuje jeden bilet, który zakupić można na stronie www.kustomhead.pl

Czego można spodziewać się po obu wydarzeniach? Klimatu, świetnej zabawy, koncertów, wyselekcjonowanej zabytkowej motoryzacji, tatuaży, artystów i dobrego wspólnego vibe’u!

Kustomhead

Miłośnicy klasycznych amerykańskich samochodów, motocykli i rowerów custom czyli całej kultury kustomowej będą mieć okazję zobaczyć najciekawsze egzemplarze na festiwalu Kustomhead. Wydarzenie to skupia się na prezentacji zabytkowych pojazdów i wystawców związanych z kustom kulture. Będzie można zobaczyć nie tylko samochody, motocykle i rowery custom, ale także prace artystów związanych z tą subkulturą oraz uczestniczyć w warsztatach i pokazach na żywo. W programie wydarzenia znajdzie się także giełda płyt winylowych, pokazy mody vintage i PinUp girls.

Wieczorem wystąpią takie zespoły jak Mad Sin, The Rocket Dogz, The Breslauers, The Brainlets, The Foxcats które zapewnią publiczności dużą dawkę mocnych wrażeń! Druga edycja Kustomhead to wyjątkowa okazja dla miłośników motoryzacji i kultury kustomowej, aby zobaczyć najciekawsze egzemplarze z całej Europy oraz uczestniczyć w atrakcyjnych pokazach i warsztatach.

Wrocław Tattoo Show

Wrocław Tattoo Show to konwent, który odbywa się we Wrocławiu już po raz piąty! Zrzesza ponad 200-stu artystów z całej Polski! Podczas wizyty na Hali Stulecia czekają was konkursy, koncerty i panele edukacyjne. Odwiedzający mogą wziąć udział w sesjach Q&A, by poszerzyć swoją wiedzę na temat tatuaży i poznać znanych twórców.

W harmonogramie imprezy: koncerty na scenie Kustomhead, konkurs na najlepsze tatuaże w 8 kategoriach, dziaranie na bananie z Banana-Ink, giełda płyt winylowych, pokazy mody vintage i Pin Up girls, darmowe warsztaty dla odwiedzających, wystawcy z branży tattoo & piercing, artyści, graficy, producenci kosmetyków do pielęgnacji tatuaży. Będzie można porozmawiać z tatuażystami, znaleźć idealne studio dla siebie i przyjrzeć się z bliska pracy artystów. Imprezę poprowadzi Andrzej Mazuruk, którego znacie z kanału na youtubie o nazwie OSOM.

Dwa wydarzenia, jeden bilet! A te dostępne na www.kustomhead.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł6 najlepszych rzeczy we Wrocławiu, które zrobisz mając zaledwie 20 zł w kieszeni
Następny artykułCzy w Górach Stołowych produkuje się stoły? Czyli tajemnice i ciekawostki pasma górskiego w pobliżu Wrocławia
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.