Mieszkania w Porcie Popowice – teraz także na wynajem!

0
a

Spółka Vantage Development od 2018 roku realizuje wielofunkcyjny projekt mieszkaniowy Port Popowice we Wrocławiu. Łącznie na terenie inwestycji ma powstać ok. 2 500 lokali, sklepy, punkty usługowe, a także tereny rekreacyjne. Od początku listopada wrocławianie mogą nie tylko kupić mieszkanie w tej prestiżowej lokalizacji, ale także wynająć je od marki Vantage Rent.

Obecnie, projekt znajduje się na półmetku realizacji, a w samym Porcie Popowice mieszka już ok. 2 000 osób. W ciągu kilku lat okolice dawnego portu rzecznego przeobraziły się za sprawą nowych zabudowań,  infrastruktury drogowej i handlowo-usługowej, w tętniącą życiem część miasta. Na terenie Portu Popowice już dziś funkcjonuje przedszkole i żłobek, salon fryzjerski oraz kosmetyczny, gabinet fizjoterapii, cukiernia czy market spożywczy. Przy projekcie powstaje także nowa linia komunikacyjna, którą w przyszłym roku pojadą pierwsze tramwaje.

Port Popowice

Teraz, w zależności od zasobności portfela, życiowych planów czy preferencji, klienci mogą kupić lub wynająć mieszkanie w tej wyjątkowej lokalizacji.

Konsekwentnie budujemy portfel mieszkań na wynajem Vantage Rent we Wrocławiu, Poznaniu, a wkrótce także w Łodzi. Wraz z końcem tego roku nasza sieć mieszkań będzie obejmować już 1 700 lokali. Od samego początku tworzenia Vantage Rent wiedzieliśmy, że najemcom będziemy chcieli zaoferować mieszkania w najlepszych lokalizacjach, a taką z pewnością jest Port Popowice – mówi Wiceprezes Zarządu Vantage Development Dariusz Pawlukowicz.

Mieszkania na wynajem znajdują się w dwóch budynkach etapu III (łącznie 345 lokali), które znajdują się tuż przy ul. Popowickiej. Lokale będą stopniowo przekazywane w ręce najemców, ale już dziś można wybierać spośród mieszkań dostępnych na stronie Vantage Rent. Zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów jest bardzo duże, dlatego warto pospieszyć się z wyborem!

Port Popowice – mieszkanie na wynajem

Mieszkania gotowe od zaraz

Mieszkania na wynajem Vantage Rent są w pełni wyposażone w meble ruchome oraz kuchnie i szafy w zabudowie. Energooszczędne, nowe AGD obejmuje płytę indukcyjną, lodówkę, piekarnik, zmywarkę i pralkę. Po podpisaniu umowy najmu (minimum 12 miesięcy) klient otrzymuje klucze do mieszkania, w którym może praktycznie od razu zamieszkać.

W ofercie znajdują się lokale dla każdego: 1-pokojowe dla singla (czynsz od 2 637 zł) czy 2-pokojowe dla pary (czynsz od 2 679zł). Do comiesięcznych wydatków na mieszkanie należy dodać także opłatę eksploatacyjną, która pozwala na utrzymanie części wspólnych w odpowiedniej czystości oraz stanie technicznym, a także rachunki za media. Warto podkreślić, że rozliczenia za nie odbywają się na podstawie faktycznego zużycia przez najemcę, bez konieczności pobierania zaliczek, co pozwala na lepszą kontrolę wydatków.

Wraz z początkiem najmu mieszkań w nowym projekcie, klienci mogą skorzystać ze specjalnej promocji: – 500 zł dla umów, zawartych w listopadzie.

U nas masz wybór!

To, co z pewnością cenią sobie najemcy Vantage Rent to możliwość wyboru mieszkania, które najlepiej odpowiada ich potrzebom oraz sytuacji życiowej. Port Popowice to tylko jedna z dostępnych obecnie lokalizacji we Wrocławiu. Systematycznie powiększa się również liczba dostępnych lokali na Buforowej 89, a w ubiegłym tygodniu marka udostępniła także do wynajmu mieszkania w projekcie Sienkiewicza 20 (niecałe 2 km od wrocławskiego Rynku). Bez względu na to, czy klienci pracują na południu czy północy miasta, wolą mieszkać bliżej lub dalej od centrum oraz jakie są ich możliwości finansowe – każdy znajdzie coś dla siebie.

Sienkiewicza 20

Oferta obejmuje lokale o różnej wielkości, rozkładzie, z osobną kuchnią, z balkonem, loggią czy ogródkiem. Mieszkania przygotowano w kilku stylach aranżacji wnętrz, a wybrane wyposażono dodatkowo w jednostki klimatyzacji.

Ponadto najemcy mogą wynająć także komórkę lokatorską (małą, średnią lub dużą) czy miejsce w garażu podziemnym. Dodatkowo, partnerzy Vantage Rent w zależności od lokalizacji oferują im także usługi sprzątania mieszkania na życzenie, prania tapicerek i materacy oraz pielęgnacji ogródka.

Aktualna oferta dostępnych mieszkań, wraz z cenami i warunkami najmu znajduje się na stronie Vantage Rent.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTortownia na Bema: współczesna cukiernia z tradycyjnymi i innowacyjnymi deserami
Następny artykułAndrzejki 2022 we Wrocławiu. 5 najciekawszych wydarzeń
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.