Miejsca we Wrocławiu, które powinien odwiedzić każdy prawdziwy mężczyzna

0
fot. Babett Barber

Wrocław słynie z tego, że tutaj każdy może znaleźć atrakcję dla siebie. Kobiety mogą wybrać się do SPA na niezapomniany masaż, natomiast mężczyźni znaleźć miejsce, gdzie poznają moc adrenaliny. Poniżej znajduje się kilka propozycji form spędzenia czasu wolnego, których powinien spróbować każdy mężczyzna. Wyselekcjonowaliśmy miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Laser Tag – Zona 71

Chłopcy już od najmłodszych lat bawią się zabawkowymi pistoletami, bronią i łukami. Zatem nic dziwnego, że ta fascynacja militariami pozostaje w nich, kiedy już dorosną. Gry komputerowe oferują nowy poziom strzelania z broni do przeciwnika, ale Laser Tag to całkiem inne doświadczenie! Na arenie Zona 71 we Wrocławiu przeżyjesz niezapomniany wieczór! Każdy uczestnik gry dostaje do dyspozycji broń, którą będzie posługiwał się przez cały czas trwania zabawy. Następnie zostanie przydzielony do jednej z dwóch drużyn i umieszczony w labiryncie o powierzchni 450m2. A potem rozpoczyna się emocjonująca walka! Organizatorzy gwarantują, że nikt nie wyjdzie niezadowolony czy wypoczęty. Laser Tag to świetny pomysł na wieczór kawalerski czy urodziny… ale także na spędzenie czasu z kumplami.

Miejsce: Zona 71 Wrocław, Fabryczna 14.
www.zona71.pl

fot. Zona 71
fot. Zona 71

Body Impulse – trening EMS

Świetna kondycja, sprawność fizyczna oraz zadbany wygląd to podstawa dla każdego prawdziwego mężczyzny. A co jeśli dodatkowo połączymy to z nowoczesną technologią i innowacyjnymi metodami treningowymi? Proponujemy wybranie się na trening EMS – uważany za jeden z najskuteczniejszych w budowaniu sylwetki – do „Body Impulse”. Ćwiczenia są oparte na elektrostymulacji mięśniowej, jedna sesja treningowa trwa 30 minut i odpowiada trzem godzinom spędzonych na siłowni, więc można spodziewać się niesamowitych efektów. „Body Impulse” to zespół doświadczonych trenerów – specjalistów w swoich dziedzinach, którzy wyznaczają jasne cele i bezbłędnie prowadzą w drodze do ich osiągnięcia.

Miejsce: Body Impulse, ul. Strachowskiego 7A
www.bodyimpulse.com.pl

fot. Body Impulse
fot. Body Impulse

Fabryka Driftu

Samochody, adrenalina i prędkość? Czemu nie? Te wszystkie elementy znajdziesz na torze Fabryki Driftu. Instruktor przygotuje cię do jazdy sportowej w teorii, a następnie będziesz mógł usiąść za kierownicą Forda Mustanga (430 kM) lub Forda Focusa RS (350 kM)!  Ćwiczyć możesz również na swoim samochodzie! Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy pragną poczuć się jak kierowca rajdowy, doświadczyć adrenaliny, a także nauczyć się driftować 

Fabryka Driftu organizuje kursy jazdy defensywnej, eventy firmowe, urodziny i wieczory kawalerskie! 

Jednym z instruktorów jest Andrzej Słowiński – kierowca wyścigowy od kilkudziesięciu lat związany ze sportami motorowymi, Mistrz Polski i członek kadry narodowej w kartingu, jedyny w Polsce trener klasy II w sporcie samochodowym. Jego wiedza, doświadczenie są ogromnym atutem tego przedsięwzięcia.  

Miejsce: Fabryka driftu, Aleja Śląska 1.
www.fabrykadriftu.pl

fot. fabrykadriftu/fb
fot. fabrykadriftu/fb

Barber Shop

Współcześnie wygląd mężczyzny ma ogromne znaczenie. Zbyt długie włosy oraz nieprzycięta broda czy zarost sprawiają, że nikt nie będzie uważał go za atrakcyjnego. Nie mniej jednak samodzielne utrzymanie zarostu jest trudne i często lepiej udać się do wykwalifikowanego specjalisty. Barber z pewnością podpowie jak ściąć włosy, aby wyglądały korzystnie, zajmie się brodą i dodatkowo poleci kilka kosmetyków do jej pielęgnacji. Na całe szczęście takie usługi są coraz bardziej popularne, a Barbera nie trzeba długo szukać.

My natomiast polecamy wizytę w Babett Barber Shop & Tattoo Studio, który słynie nie tylko z doskonałej obsługi i niesamowitych stylizacji, ale również z niesamowitego wystroju i atmosfery!

Miejsce: Babett Barber Shop & Tattoo Studio, ul. Kolejowa 20a
Babett Barber Shop & Tattoo Studio

fot. Babett Barber
fot. Babett Barber

Whiskey in The Jar

Chyba każdy mężczyzna lubi dobrze zjeść, prawda? Nie ma zatem lepszego miejsca na obiad niż Whiskey in The Jar. Ogromny stek powinien zadowolić każdego, kto lubi mięso, zwłaszcza, że w tym lokalu smakują one nieziemsko. Również inne dania zasługują na uwagę, o czym świadczy ogromne zainteresowanie klientów – w weekendy trudno jest znaleźć wolny stolik! Dodatkowo dźwięki elektrycznej gitary, rock płynący z głośników tworzą niesamowity nastrojów amerykańskich lokali. Jeśli będziesz spacerował po wrocławskim rynku i nagle najdzie cię ochota na pysznego steka lub burgera – koniecznie wejdź do środka.

Miejsce: Whiskey in The Jar Wrocław, Rynek 23-24.
Whiskey in The Jar Wrocław

fot. Whisky in the Jar/fb
fot. Whisky in The Jar

Sprawdź również:
NOWY BARBER WE WROCŁAWIU – BLACKBEARD 

MIEJSCA WE WROCŁAWIU, W KTÓRYCH MOŻNA NAPIĆ SIĘ DOBREGO PIWA

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: Gdzie napijesz się tanio piwa?
Następny artykułRuszyła sprzedaż biletów na 18. Tydzień Kina Hiszpańskiego
Odkryj Wrocław na nowo