Ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy pojawi się w tym roku we wrocławskiej Hali Stulecia. Podczas ósmej już edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych zaprezentują się regiony turystyczne, uzdrowiska, biura podróży, hotele i ośrodki wypoczynkowe oraz atrakcje turystyczne. Nie zabraknie ciekawych ofert oraz promocji dla wszystkich odwiedzających.

Codziennie na scenie głównej i na stoiskach targowych organizowane będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie to znakomita okazja, aby powalczyć o wycieczki, rejsy, pobyty weekendowe, książki, gadżety podróżnicze i wiele innych.

Po zeszłorocznym sukcesie Gry Targowej organizatorzy postanowili zorganizować ją po raz kolejny. Uczestnicy wezmą udział w rywalizacji, która została stworzona na wzór gry miejskiej. Będzie można wykonywać zadania na wybranych stoiskach i zdobywać nagrody.

TERMIN: 26.02 – 28.02.2016 r.
MIEJSCE: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1
Piątek 10.00-17.00
Sobota 10.00-17.00
Niedziela 10.00-16.00
BILETY:
Bilet jednodniowy / normalny – 15 zł
Bilet jednodniowy / ulgowy – 10 zł*
Karnet dwudniowy / normalny – 20 zł
Karnet dwudniowy / ulgowy – 15 zł
Karnet trzydniowy / normalny – 30 zł
Karnet trzydniowy / ulgowy –20 zł
Bilet grupowy – 8 zł/os. (przy zakupie powyżej 10 biletów)

Strona organizatora: kliknij

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOrientuj się w Narodowym Forum Muzyki
Następny artykułDekonspiracja na Podwórku
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.