Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych już w ten weekend!

0
fot. Pixabay

Już  w ten weekend, 3 i 4 marca, w Hali Stulecia będzie miała miejsce Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Zwiedzający będzie mógł obejrzeć 400 kotów różnej rasy! Wstęp biletowany.

Swoją nadzwyczajną urodę zaprezentuje prawie 400 małych przyjaciół różnych ras z całej Polski i Europy. Ponad to hodowcy z pewnością podzielą się swoją wiedzą na temat kotów, doświadczeniem w ich pielęgnacji i żywieniu, a także osiągnięciami hodowlanymi.

Organizatorzy wystawy zapewniają zwiedzającym szereg atrakcji w postaci konkursów i zabaw dla dzieci, specjalistycznych show kotów brytyjskich. Dodatkowo będzie można kupić wiele akcesoriów dla kotów w promocyjnych cenach. Producenci profesjonalnych karm na pewno udzielą informacji odnośnie tego, jakie pożywienie jest odpowiednie dla naszego pupila.

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Atrakcją wystawy będą z pewnością koty z rodziny REX oraz rzadkie krótko i długowłose SELKIRIKI.

Oprócz tego organizatorzy zachęcają do obejrzenia na żywo kotów burtmskich, bengalskich, Main Coon (największych północnoamerykańskich), Norweskich Leśnych, bezwłosych Sfinksów , syjamskich i wielu innych – na wystawie pojawi się ponad 40 ras w 450 odmianach barwnych.

Ceny biletów:
Normalny – 10 zł
Ulgowy – 7 zł
Rodzinny* – 25 zł
Dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny

*Rodzina 2+2

 

Bilety do nabycia w kasie wystawy

Godziny otwarcia:
Sobota i niedziela 10.00 – 17.00

Hala Stulecia
Ul. Wystawowa 1
Wejście od strony ZOO

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTeatr Polski z wizytą w Brazylii!
Następny artykułZajęcia fitness we Wrocławiu
Odkryj Wrocław na nowo