Wrocławskie Podróże Kulinarne zaprosiły wrocławskie lokale gastronomiczne do wsparcia  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na specjalnych aukcjach w serwisie Allegro można wylicytować m.in. nielimitowaną carbonarę od RAGU, 100 pizz na imprezę lub lodówkę pełną lodów!

Wśród kilkudziesięciu aukcji z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Kolacje we dwoje, śniadania ze znajomymi lub food trucki pełne jedzenia. We Wrocławiu zarówno miłośników dobrej kuchni, jak i dobrych restauracji nie brakuje, tym bardziej warto śledzić te pyszne aukcje:
kliknij tutaj

Przypomnijmy, że w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w czasie 28. Finału zbiera fundusze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Oprócz tego część środków zostanie przekazana na rzecz ofiar pożarów w Australii.

Finał WOŚP we Wrocławiu będzie pod każdym względem wyjątkowy. Impreza po kilku latach przerwy powróci na wrocławski Rynek.

Świetne koncerty, zaskakujące wydarzenia, niezwykli goście, arcyciekawe licytacje i tradycyjny Bieg Tyłem „Policz się z cukrzycą” to tylko niektóre atrakcje 28. Finału WOŚP we Wrocławiu.

Czytaj więcej: 28. Finał WOŚP we Wrocławiu – tym razem na Rynku! [PROGRAM]

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZOOlśnienie – pierwsza taka wystawa podświetlanych figur zwierząt w Polsce!
Następny artykuł6 najciekawszych premier filmowych we Wrocławiu [STYCZEŃ 2020]
Odkryj Wrocław na nowo