W majówkę Wrocław Fashion Outlet organizuje aktywności dla całej rodziny. Od warsztatów kreatywnych po naukę jazdy na rowerze na specjalnie zaprojektowanym torze. To też dobry czas na naprawę roweru, centrum zaprasza do WROwerowego Serwisu, gdzie każdy może bezpłatnie przygotować jednoślad do sezonu.

4 maja Wrocław Fashion Outlet przekształci się w unikalne centrum edukacyjnej rozrywki dedykowane najmłodszym. Sobota na Dwóch Kołach, jako część akcji WROwerowy Serwis, to okazja do zabawy i nauki w specjalnie zaprojektowanym miasteczku rowerowym, które zostanie wyposażone w ulice, znaki drogowe oraz tor przeszkód. Rowerowa strefa stanie się idealnym miejscem do opanowania zasad bezpiecznej jazdy na dwóch kołach. Nie zabraknie także twórczych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych animatorów. Dzieci podczas zajęć będą mogły wykazać się kreatywnością, personalizując saszetki i uczestnicząc w zajęciach z recyklingu. Na miejscu policjanci będą prowadzić akcje znakowania jednośladów. Mobilne miasteczko rowerowe będzie otwarte w godzinach od 11:00 do 17.00.

Po sportowych i kreatywnych aktywnościach, Wrocław Fashion Outlet zaprasza uczestników wydarzenia do rowerowego barku ze zdrowymi przekąskami oraz na wystawę niezwykłych przedmiotów. Ekspozycja prezentuje wazony wykonane z dętek, designerskie stoliki i lampy o oryginalnych kształtach, wykorzystujące ramy oraz koła rowerów.

Całe wydarzenie będzie relacjonować zespół dziennikarzy Radia RAM wprost ze swojego studia terenowego.

Trwa zbiórka rowerów dla dzieci

Wrocław Fashion Outlet prowadzi zbiórkę rowerów, które zyskają nowe życie dzięki współpracy z zespołem serwisantów z Antymaterii. Odnowione jednoślady zostaną przekazane do Domu dla Dzieci nr 1 w Obornikach Śląskich oraz Domu dla Dzieci nr 2 w Kuraszkowie.

– Zachęcamy wszystkich, którzy mają niepotrzebne rowery, do włączenia się w naszą akcję charytatywną. To prosty sposób, by sprawić dzieciom radość i dać im możliwość do rozwijania sportowych pasji. Każdy oddany rower zostanie odnowiony i przygotowany do bezpiecznej jazdy. Dzięki hojności naszych klientów możemy wspólnie otworzyć przed młodymi ludźmi nowe możliwości i wspierać ich zdrowy rozwój – mówi Katarzyna Warzecha, Marketing Director Wrocław Fashion Outlet.

W podziękowaniu za przekazane jednoślady klienci otrzymają kartę podarunkową na zakupy o wartości 100 zł. Ich liczba jest ograniczona.

Przygotuj jednoślad do sezonu

WROwerowy Serwis czeka na odwiedzających w strefie na parkingu w pobliżu wejścia głównego do Wrocław Fashion Outlet. Na miejscu serwisanci marki Antymateria – partnera akcji – wykonują bezpłatny przegląd i drobne naprawy, takie jak regulacja hamulców i przerzutek, czyszczenie i smarowanie łańcucha, a także pompowanie opon. Z bezpłatnego serwisu mogą skorzystać wszyscy klienci Wrocław Fashion Outlet, którzy przedstawią paragon z dowolnego zakupu w centrum i zarejestrują się w programie lojalnościowym Fashion Club. Zapisu można dokonać poprzez aplikację lub bezpośrednio w punkcie informacyjnym we Wrocław Fashion Outlet. Członkowie Fashion Club uzyskają także dostęp do rozszerzonych opcji serwisowych. Klienci dokonujący zakupu jako uczestnicy programu, będą mogli odebrać prezenty, takie jak metalowy kubek turystyczny, mini zestaw narzędzi rowerowych, czy skarpety z motywem rowerowym od Many Mornings.

Punkt WROwerowego Serwisu jest otwarty do 11 maja (z wyjątkiem 1 i 3, oraz 5 maja) w godzinach od 12:00 do 20:00. Patronami akcji są Radio RAM i Radio Wrocław.

Wrocław Fashion Outlet jest partnerem kampanii Rowerowy Maj, realizowanej przez Urząd Miejski Wrocławia, skierowanej do uczniów i nauczycieli lokalnych szkół podstawowych. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMajówka w Centrum Historii Zajezdnia
Następny artykułWitaminy – kiedy w trakcie dnia je zażywać?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.