Majówka we Wrocławiu? No pewnie, jest 3-majówka! [DUŻO KONCERTÓW!]

0

Dobra muzyka i chillout w niesamowitym otoczeniu – kultowa 3-majówka to wyjątkowo piękna wrocławska tradycja i co ważne, festiwal wciąż się rozwija. W tym roku 3 majówka to aż cztery sceny, a rozpoczyna się już 30 kwietnia. W związku z organizacją festiwalu odwiedzających kompleks Hali Stulecia mogą czekać niedogodności w dostępie do atrakcji kompleksu takich jak m.in. Visitor Centre, Fontanna Multimedialna i Restauracja Tarasowa. 

Trzy dni naprawdę dobrej muzyki w jednym z najpiękniejszych zakątków Wrocławia. Będzie świetnie jak zawsze, a nawet lepiej, bo w tym roku 3-majówka to aż cztery sceny: Hala Stulecia, Pergola, Klub festiwalowy we Wrocławskim Centrum Kongresowym i Guitar Stage/World Stage Music na terenach zielonych od ul. Wróblewskiego). Do tego program festiwalu jest wyjątkowo imponujący i eklektyczny. Od rocka, punk rocka i metalu, przez pop, hip hop i alternatywę, po jazz i muzykę świata. 

30 IV | ELUVEITIE, KULT, NOCNY KOCHANEK, ILLUSION, FLAPJACK, STRACHY NA LACHY, ŁYDKA GRUBASA, KASIA KOWALSKA, NATALIA SZROEDER, NOSOWSKA, RANKO UKULELE, KARAŚ/ROGUCKI

1 V | STEVE VAI, LORDI, NEW MODEL ARMY, T.LOVE, MROZU, IGO, KAPELA ZE WSI
WARSZAWA, KONIEC ŚWIATA, KOMMUNA LUX „Odessa Gangsta Folk”, VOLSKI, GIBBS, CHIVAS, ZDECHŁY OSA

2 V | MOŻDŻER/ DANIELSSON/ FRESCO, MYSLOVITZ, NATALIA PRZYBYSZ, ARMIA, PADDY AND THE RATS, FISZ EMADE TWORZYWO, RALPH KAMINSKI, ShataQS, PAPRODZIAD Z PĘCZAKIEM, DIRTY SHIRT, DEZERTER, HAPPYSAD, PERCIVAL Wild Hunt Live

Jak zawsze można się też spodziewać Nocnego Silent Disco i szeregu atrakcji dla uczestników Gitarowego Rekordu Świata, który odbędzie się 1 maja na wrocławskim Rynku, w tym m.in. warsztatów z Leszkiem Cichońskim i Gitarowego Jam Session. Pełny program 3-majówki 

Utrudnienia i niedogodności 

Festiwal jest biletowany, a jego teren będzie niedostępny dla innych odwiedzających kompleks.

Od 30 kwietnia do 2 maja niedostępna będzie sama Hala Stulecia i Visitor Centre, Wrocławskie Centrum Kongresowe z Restauracją Tarasową, Pergola z Fontanną Multimedialną oraz Plac pod Iglicą. Cały kompleks, wraz z Visitor Centre, Restauracją Tarasową i Fontanna Multimedialną będzie otwarty dla odwiedzających ponownie od 3 maja. 22 kwietnia niecka Fontanny została napełniona wodą i ruszyły  pokazy dzienne i wieczorne.

Pokazy specjalne, czyli te z dodatkowymi efektami multimedialnymi (odbywające się w piątkowe i sobotnie wieczory), wystartują w piątek 5 maja – na pierwszy ogień pokaz z prawdziwym ogniem, czyli Cztery Żywioły.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Wyścigowa majówka na Partynicach [WSTĘP WOLNY]
Następny artykułPogoda na Majówkę 2023 we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.