Długi weekend majowy to wyjątkowy czas w roku, gdy możemy pozwolić sobie na chwilę odpoczynku i zaplanować niecodzienne podróże. Planowanie urlopu w harmonii z przyrodą lub aktywnego spędzania czasu z rodziną często zaprząta nam głowę na długo przed majówką. Hotel Gołębiewski Karpacz przygotował na ten długo wyczekiwany weekend w roku specjalną ofertę, gdzie każdy dzień obfituje w nowe doznania. Jeśli szukasz prawdziwego relaksu w połączeniu z zabawą i niezapomnianymi atrakcjami dla dużych i małych, to nie przegap okazji i zarezerwuj swój pobyt.

Majówka to nie tylko pojedyncze święta w kalendarzu, to również możliwość na dłuższy wyjazd przed wakacjami. W tym okresie pogoda na Dolnym Śląsku zazwyczaj rozpieszcza nas słonecznymi promieniami, a kontakt z naturą w górskim klimacie działa kojąco na tych, co pragną odetchnąć od miejskiego pędu. Zobacz, co Hotel Gołębiewski przygotował na pięciodniowy pobyt dla swoich gości.

Harmonia, relaks i wiele atrakcji w jednym miejscu

Codziennie możecie skorzystać z różnorodnych zajęć dla dzieci i dorosłych oraz całych rodzin, przygotowanych przez hotel. Zajęcia jogi, w czterech odsłonach, rozluźnią Wasze ciało i pozwolą cieszyć się każdą minutą zaplanowanego wypoczynku. W każdy poranek w klubie dla dzieci, najmłodsi goście rozpoczną dzień od bajkowego spotkania, które zdecydowanie wprawią każdego malca w dobry nastrój. Nie zabraknie również animacji basenowych w Parku wodnym Tropikana, mieszczącym się w Hotelu. Na tych bardziej aktywnych czekają od rana treningi całego ciała podczas zajęć Full Body Workout.

Bajkowa podróż przez królewskie atrakcje

W tym roku majówka w Hotelu Gołębiewski pozwoli Wam również przenieść się do świata bajek. Tematyczne atrakcje w klimacie królewskiego dworu, smoków, księżniczek i książąt pobudzą Waszą wyobraźnię i wprowadzą element edukacyjny. Rycerskie wyzwania sprawnościowe i królewski savoir vivre w pierwszym dniu będą doskonałym wstępem do kolejnych wyzwań. Piątkowe po południe zaskoczy każdego rycerza! Spotkanie z wielkim smokiem, animacje na basenie pod hasłem „Pogromcy Smoków”, warsztaty kreatywne „Nasz własny smok” i smocza rywalizacja podczas wieczornego show, zapewnią moc wrażeń i rodzinne wspomnienia nie z tego świata.

Czy już wygląda to bardzo interesująco? W sobotę i niedzielę podczas majówki w Hotelu Gołębiewskim nie zabraknie atrakcji. Poranne ćwiczenia, warsztaty z rzemiosła cukierniczego w pracowni dla dzieci, rodzinny piknik królewski, wspólne dekorowanie zamków XXL i sobotni Królewski Bal dla wszystkich księżniczek oraz książąt, sprawią że jeszcze przed powrotem do domu będziecie wyczekiwać kolejnej majówki w tym miejscu!

Specjalne oferty na pobyt w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu zawsze są pełne ciekawych niespodzianek. W jednym miejscu oprócz stałych udogodnień znajdziecie dodatkowe punkty programu jak np.: muzyka na żywo, koncerty, dyskoteki, występy kabaretowe czy ognisko. Oczywiście wybitni kucharze zadbają o Wasze podniebienia w restauracji hotelu, a na małych łasuchów czeka wyśmienita kuchnia w Smakolandii. Pamiętajcie również o tym, by skorzystać z całorocznego toru saneczkowego i pontonowego typu Alpine Coaster.

Jeden weekend, wrażenia na cały rok

Przygotujcie się na majówkę, która zapisze się w Waszej pamięci na długo. Ten cenny czas, spędzony w gronie najbliższych, podczas wiosennego wyjazdu, pozwoli Wam docenić każdą wspólną chwilę, zainspirować na następne wycieczki i zbliżyć do siebie. Nie czekajcie z rezerwacją swojego pobytu w Hotelu Gołębiewskim, bo taka okazja wzbudza duże zainteresowanie wśród turystów.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie poniżej!

Majówka 2024 Hotel Gołębiewski Karpacz: szczegóły oferty

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMuminki, warsztaty i konkursy. Fińska sobota na wrocławskim lotnisku
Następny artykułZadbaj o swoje zdrowie! Skorzystaj z darmowych badań profilaktycznych w Magnolia Park we Wrocławiu