Magnolia Park zmienia się w tor wyścigowy! Możesz wygrać wyjazd na Grand Prix Hiszpanii

0

Miłośnicy Formuły 1 powinni ucieszyć się na wieść o tym, co czeka na nich w ten weekend w Magnolia Park. Symulatory z grą F1 2021, rywalizacja z innymi i bajeczne nagrody, na czele z wyjazdem na Grand Prix Hiszpanii, to główne atrakcje wyścigowego festiwalu wrażeń.

18 lutego świat ujrzy kolejny bolid Mercedesa, przygotowany na nowy sezon Formuły 1. Z kolei już w najbliższy piątek klienci Magnolia Park ujrzą aż cztery bolidy z symulatorami gier F1 2021. Staną one w centrum handlowym, w pobliżu sklepu Deichmann. Nie będą jednak tylko dekoracją, a okazją do niecodziennej zabawy i zdobycia fantastycznych nagród.

Klienci, którzy w piątek (4 lutego), w godzinach od 11:00 do 19:00, zrobią zakupy za min. 100 zł (na maksymalnie dwóch paragonach) i zgłoszą się z dowodem zakupu do stanowisk konkursowych, będą mieli okazję do przejechania trzech okrążeń kwalifikacyjnych. Oprócz samej atrakcji, 32 osoby z najlepszym czasem zostaną zakwalifikowane do wielkich finałowych zmagań, które pozwolą wyłonić czołowych kierowców rozgrywek. Wyniki będą na bieżąco prezentowane na profilu facebookowym centrum handlowego, a także na wyświetlaczu telewizyjnym. Finaliści będą również SMS-owo informowani o przejściu do kolejnego etapu.

Następnego dnia, czyli w sobotę 5 lutego, najlepsi kierowcy będą rywalizować ze sobą
w 4-osobowych grupach. Drabinkowe zmagania potrwają aż do wyłonienia najlepszego zawodnika. – Nasi klienci będą mogli poczuć się jak prawdziwi rajdowcy. Warto wziąć udział w tej zabawie, ponieważ nagrody są naprawdę zachęcające, a sama forma konkursu niecodzienna. Serdecznie zapraszamy i przypominamy, że wszystkich uczestników obowiązują maseczki oraz zasady zachowania dystansu – zachęca Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Nagrody istotnie robią wrażenie, zwycięzca konkursu otrzyma bowiem zaproszenie na wyjazd na Grand Prix Hiszpanii w pakiecie VIP HERO wraz z przelotami i noclegami. Dodatkowymi nagrodami za kolejne trzy miejsca są natomiast oryginalne kurtki Ferrari, których wręczenie nastąpi zaraz po zakończeniu zmagań finałowych i podsumowaniu wyników.

Szczegółowy regulamin imprezy możecie znaleźć tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułŚląsk Wrocław wygra w meczu przyjaźni z Lechią?
Następny artykułWeekend we Wrocławiu. 5 najciekawszych wydarzeń [4-6 lutego 2022]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.