Magnolia Park wręczy pół tysiąca kwiatów przed Dniem Kobiet

0
a

Czuć już wiosnę we Wrocławiu. Wprawdzie magnolie jeszcze nie kwitną, ale w Magnolia Park są piękne rośliny doniczkowe. Centrum rozda je podczas zbliżającej się akcji, która odbędzie się 6 marca – w sobotę.

Może być blady, błotny, a nawet trójzębny. Nie warto się jednak sugerować nazwami gatunków, bo wcale nie zdradzają, że chodzi o niezwykle popularną roślinę – storczyk.

Storczyk jest lubiany za to, że w domowych warunkach kwitnie długo i obficie. A także za to, że jest bardzo prosty w uprawie i pielęgnacji. Wystarczy przestrzegać podstawowych zasad, by po przekwitnięciu storczyk rósł zdrowo i kwitł ponownie. – To bez wątpienia jedna z roślin doniczkowych o najpiękniejszych kwiatach. Często kupujemy storczyki do domu lub jako prezent na różne okazje. Z okazji zbliżającej się wiosny i Dnia Kobiet uczyniliśmy je bohaterami naszej najnowszej akcji – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Akcja odbędzie się 6 marca. W tym dniu Magnolia Park ma do rozdania aż 500 storczyków. Zasady akcji są bardzo proste. By otrzymać storczyk, trzeba zrobić 6 marca zakupy za minimum 250 zł. Można je rozłożyć maksymalnie na dwa paragony. Punkt wymiany paragonów na storczyki będzie w okolicy salonu Empik i Super-Pharm. Akcja potrwa w godzinach od 10.00 do 20.00 lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.magnoliapark.pl.

Bezpieczny rodzaj wydarzeń stacjonarnych

To już trzecia w tym roku akcja tego typu organizowana przez Magnolia Park. Wcześniej do wygrania były obramowane plakaty z okazji walentynek i karty podarunkowe. Magnolia Park decyduje się na taki rodzaj wydarzeń stacjonarnych ze względów bezpieczeństwa. – Ich przebieg bez problemu można dostosować do obowiązującego reżimu sanitarnego – podkreśla Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland. – Zapewniamy całkowicie bezpieczne warunki podczas podobnych wydarzeń stacjonarnych oraz codziennych zakupów – dodaje.

Magnolia Park już w ubiegłym roku otrzymała certyfikat SafeGuard, który potwierdza działanie zgodnie z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych. W całym centrum niezmiennie obowiązuje zasada zasłaniania ust i nosa, dezynfekcji i zachowywania dystansu. W Punkcie Informacyjnym można dostać bezpłatne maseczki i rękawiczki. Pojemniki z płynem do dezynfekcji rozmieszczone są w całym centrum. Elementy infrastruktury wspólnej, często dotykane, są regularnie dezynfekowane. Tam, gdzie to możliwe, wejścia i wyjścia zostały rozdzielone w sposób umożliwiający komunikację jednokierunkową.

Liczba klientów zarówno w centrum, jak i sklepach jest na bieżąco monitorowana. Informacje o dopuszczalnej liczbie osób znajdują się przy wejściach do Magnolia Park oraz na witrynach sklepowych.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJakie książki podarować na prezent?
Następny artykułRuszyła budowa biurowca Infinity przy p. Jana Pawła II
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.