Magia dla Ciała – unikatowy Salon SPA w okolicy Wrocławia

0
salon spa w okolicy Wrocławia

Zapach natury, ciepły blask świec, puszysty ręcznik i przyjazny uśmiech. Te przyjemne rzeczy możemy znaleźć, gdy wybierzemy się kawałek poza zgiełk miasta. Magia dla Ciała Holistic Day Spa czeka na gości w Bielanach Wrocławskich, tuż przy granicy z Wrocławiem.

Odkryj wyjątkowy salon SPA w okolicy Wrocławia. Obsługa, zajmująca się klientami w tej kameralnej lokalizacji, wierzy w naturalne rozwiązania. Kosmetyki oraz środki pielęgnacyjne, używane na miejscu, to wyselekcjonowane produkty.

Salon SPA oferuje kilkanaście różnych rodzajów masaży i zabiegów. Dzięki nim zadbasz o swoje ciało, twarz i zmysły. W trakcie, zostaną wykorzystane produkty najwyższej jakości, pochodzące z hiszpańskiego Instytutu Massada.

Skorzystaj z szerokiego wachlarza usług

Kompleksowe wyposażenie obiektu obejmuje 5 gabinetów masażu, 2 stanowiska manicure i gabinet pedicure.

Najnowszy model ICOONE Laser Medical 2, aż o 25 procent skuteczniejszy od swoich poprzedników, pomoże zredukować niepotrzebny cellulit i oznaki starzenia. W tych szczególnie dostosowanych do potrzeb gościa pomieszczeniach, zaopiekują się Tobą najlepsi specjaliści: fizjoterapeuci, terapeuci i masażyści. Pomogą zniwelować stres i bóle głowy, za sprawą terapii: czaszkowo-krzyżowej, stawów skroniowo-żuchwowych i wisceralnej.

Szeroka gama masaży, leczniczych i relaksujących, pozwoli Ci się odprężyć i nabrać energii. Specjalnie na tą okazję nasi masażyści zapoznali się, m.in. z zabiegami polinezejskimi, hinduskimi, Ma Uri i Lomi Lomi Nui, masażem kobiet w ciąży czy masażem kamieniami turmalinowymi.

Floating – czyli relaks poprzez unoszenie się na wodzie

Przestrzeń, stworzona według najwyższych standardów, obejmuje także suchą saunę rokitnikową, łaźnię z ręcznie wykonaną mozaiką autorstwa Beaty Krause oraz pokój przeznaczony do relaksu.

Wybierając odnowę ciała, warto skorzystać z unikatowego basenu floatingowego. Floating, to forma relaksu osiąganego poprzez unoszenie się na wodzie wysyconej solą. EPSOM, nazywana również gorzką solą, jest bogata w magnez oraz siarczany. Wpływa kojąco na układ nerwowy, sprzyja synchronizacji półkul mózgowych, uzupełnia niedobór pierwiastków, przeciwdziała niedoskonałościom skórnym, wzmacnia układ odpornościowy, a także wspomaga leczenie chorób artretycznych. Magnez poprzez skórę dociera do mięśni, uwalnia ciało od nocnych skurczy łydek oraz ogólnego rozdrażnienia. Głęboki stan odprężenia zawdzięcza się także uczuciu lewitowania oraz odpowiedniej temperaturze.

Dla zwiększenia poziomu relaksu, zaleca się zredukowanie ilości światła i zadbanie o ciszę. 60 minut sesji porównuje się do 4 godzin snu. Z basenu floatingowego można korzystać zarówno indywidualnie, jaki i w parze. Decydując się na rytuał odnowy w Magia dla ciała Holistic Day Spa, warto zastanowić się nad zabiegiem z bandażami Arosha. Odpowiednio skomponowany program niweluje cellulit i pomarańczową skórkę, drenuje, modeluje i ujędrnia wybrane partie ciała. Uwalnia zatrzymywaną wodę, tonizuje i eliminuje toksyny. Dla każdego gościa oferowany jest indywidualny plan, skutecznie przeciwdziałający niechcianej nadwyżce tkanki tłuszczowej.

Doświadczenie i pasja, sprzyja dobremu relaksowi

W Magia dla Ciała Holistic Day Spa znajdziesz moment dla siebie, korzystając z szerokiej gamy usług. Program oferowany gościom składającym wizytę, jest stale uaktualniany i modyfikowany. Specjaliści, dbający o ofertę salonu, dokładają wszelkich starań, aby zapewniane usługi stały na najwyższym poziomie. Oprócz skupiania się na jakości  pracy, stale się dokształcają. Korzystają z licznych kursów – są nie tylko zawodowcami, ale także pasjonatami. W każdej sytuacji dbają o Wasze dobro i zdrowie.

Więcej informacji o ofercie i filozofii działania salonu znajdziecie na:  https://magiadlaciala.pl/.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułStartuje festiwal Eklektik Session w Galerii na Czystej i sekretnej lokalizacji!
Następny artykułZ Wrocławia do Warszawy samolotem za mniej niż 100 zł
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.