Made in Wrocław – poznaj siłę wrocławskiego biznesu

0

Made in Wrocław, to pierwsze takie wydarzenie w stolicy Dolnego Śląska – połączenie konferencji biznesowej z bezpłatnymi targami przeznaczonymi dla wszystkich mieszkańców miasta. 14 grudnia we Wrocławskim Centrum Kongresowych przy Hali Stulecia każdy będzie mógł za darmo poznać najnowsze produkty i rozwiązania, jakie powstają we Wrocławiu.  

Dlaczego warto budować markę Made in Wrocław? Jak do sukcesu dochodziły największe lokalne firmy i startupy? Jakie technologie oraz produkty wytwarzane w stolicy Dolnego Śląska opanowują światowe rynki? Na te pytania odpowiedzą goście Made in Wrocław.

Wydarzenie będzie okazją do wypromowania marki Made in Wrocław i zaprezentowania potencjału zarówno firm, które wyrosły na lokalnym gruncie, jak i globalnych korporacji, które u nas kreują swoje flagowe rozwiązania.

Made in Wrocław to połączenie konferencji skierowanej do świata biznesu z bezpłatnymi targami dla wszystkich mieszkańców. 14 grudnia będą oni mogli odwiedzić stoiska kilkudziesięciu startupów oraz kilkunastu polskich i zagranicznych, dużych firm. Pochwalą się one tam swoim najciekawszymi rozwiązaniami.

Każdy z uczestników będzie miał możliwość zobaczenia i sprawdzenia powstających w mieście nowoczesnych wynalazków, a także porozmawiania ze specjalistami od rozwoju biznesu czy kariery zawodowej. To szczególnie ważne dla uczniów oraz studentów.

Przewidziane są także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a także wyjątkowa, wrocławska strefa wypoczynku.

Targi potrwają od 11:00 do 17:30. Udział w nich jest bezpłatny.

Zarówno konferencję jak i targi otworzy prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

W sesji inauguracyjnej konferencji biznesowej udział wezmą także Paweł Marchewka – założyciel szef firmy Techland, a także Grzegorz Dzik – prezes zarządu Impel S.A.

Konferencję poprowadzi Roman Młodkowski, dyrektor programowy polskiej edycji magazynu „Forbes”.

-„Made in Wrocław to wyjątkowa okazja, by samemu zobaczyć nowoczesne produkty, które powstają w naszym mieście, a przy tym po prostu atrakcyjnie spędzić czas. Zapraszamy do tego wszystkich mieszkańców – niezależnie od tego czy na co dzień związani są z biznesem”  – mówi Ewa Kaucz, prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. – „Liczymy, że sama konferencja będzie miała ogromną wartość merytoryczną dla przedstawicieli firm – zarówno tych dojrzałych, jak i młodych. Nasze zaproszenie przyjęli twórcy renomowanych przedsiębiorstw, cieszymy się, że spotkają się właśnie na Made in Wrocław” – kończy Kaucz.

Organizatorem konferencji Made in Wrocław jest miasto Wrocław oraz Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Więcej informacji na stronie: http://made-in-wroclaw.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZobacz zdjęcia najlepszych fotoreporterów w Polsce – wystawa Grand Press Photo 2017
Następny artykułByliśmy w Stacji Smaku – nowym bistro na Wagonowej
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.