Lodowisko na Pergoli już otwarte! Wszyscy chętni mogą się poślizgać codziennie w godzinach od 9:00 do 22:00.

Bilety kosztują 8 zł (normalne), 5 zł (ulgowe), 4 zł (grupowe). Dodatkowo przy lodowisku, za kaucją, można wypożyczyć łyżwy oraz kaski dla dzieci.
Przerwy techniczne w celu czyszczenia tafli przewidziane są w godzinach 15:00 – 16:00 oraz 19:00 – 20:00.

W pierwszy grudniowy weekend Mikołaj na łyżwach otworzy zimowy sezon aktywności przy Hali Stulecia. Zimę na Pergoli rozpoczną sobotnie gry i zabawy na lodzie. W programie przewidziano również liczne konkursy przy akompaniamencie świątecznych przebojów.

W sobotę (3 grudnia) od godziny 12:00 wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach pod hasłem „Zima z trenerem osiedlowym”. W programie przewidziano m.in. rodzinną rozgrzewkę na lodzie z trenerami osiedlowymi, gry i zabawy na lodzie, przeciąganie liny, mini hokej oraz inne konkurencje z niespodziankami. Zajęcia potrwają do godziny 15:00. Aby wziąć w nich udział nie trzeba kupować biletu wstępu na lodowisko (wypożyczenie sprzętu jest odpłatne). Po godzinie 16:00 do łyżwiarzy dołączy Mikołaj, który przygotuje wiele miłych niespodzianek, a jego pomocnicy rozdawać będą słodkości dla najmłodszych.

 

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem znajdują się na stronie internetowej: www.halastulecia.pl oraz na Facebooku:https://www.facebook.com/Halastulecia

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPremiera Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale
Następny artykułRozświetlenie choinki na wrocławskim Rynku
Odkryj Wrocław na nowo